Харків другий тиждень сидить без світла.

Опінії
12 квітня, 15:41
Харків другий тиждень сидить без світла.

І водночас Укренерго, Енергоатом, ДТЕК, ERU, ОГТСУ та Укртрансгаз та інші патріоти готуються до «важливої» конференції в Будапешті.

Аналітик консалтингової компанії "Нафторинок"

Лозунг угорського заходу, вартість якого 1700 євро: Ключова роль України в енергетичному майбутньому Європи (!). Серйозно?

Тут шанси, що слово Україна лишиться тільки в підручниках історії – 50/50, а в них рольові ігри в Будапешті.
Харків другий тиждень сидить без світла._1
Харків другий тиждень сидить без світла._3

Хтось мені скаже, коли цей івент фестиваль під час війни закінчиться?
Один волонтер року збирає п’янку нафтотрейдерів у Варшаві, правда в основному, щоби полоскати БРСМ-Нафту за гроші ОККО.

Інший фантаст раз на чотири місяці вдаряє автопробігом від Полтави до Львову, розводячи Укрнафту, ДТЕК, Вайспапіра та Козицького на навколо наукові ідеї зеленого переходу видобутку нафти на одразу енергію. Буровики плакали.

Доповіді через один – як всім важко, які неосяжні виклики, і як тримається енергетичний, паливний та інші економічні фронти і бла-бла-бла. З пустого в порожнє.

Головне, скільки б разів на початку заходів не вставали на хвилину мовчання присутні та організатори, НІКОМУ з них не соромно вийожуватись один перед одним в дорогих костюмах, поки такі самі їх колеги в багнюці вимірюють різницю між життям та смертю в прифронтових посадках.

P.S. Не задовбувайте тезами, що частина грошей з заходів йдуть на допомогу ЗСУ.

Хочете допомогти — допомагайте. Мовчки й завжди. Напряму, на фонди, не через прокладки. І не принижуйте захисників фотозвітами з івентів.
Читайте також:
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11