​Харківські поетеси презентували у Полтаві мультимедійний проєкт про війну

ПОЛТАВА
01.11.2019, 07:18
​Харківські поетеси презентували у Полтаві мультимедійний проєкт про війну

У четвер, 31 жовтня, у Полтаві відбувся творчий вечір харківських поетес-волонтерок, що презентували полтавській громаді мультимедійний проєкт.

«Там, де вдома» — це не просто книга, де зібрано 112 віршів волонтерів та воїнів про любов і війну. Це своєрідна соціальна ініціатива, яка допомагає здійснювати реабілітацію для тих, кого безпосередньо зачепила російсько-українська війна: фронтовиків, волонтерів, переселенців і їхніх родин.

«До збірки увійшли поезії про пережитий особистий життєвий досвід чотирьох чоловіків: Максима Кривцова, Влада Сорда, Валерія Пузіка, Олександра Лисака і чотирьох жінок: мої, Марко Терен, Юлії Баткіліної, Наталі Маринчак, які воювали та волонтерили. Назва «Там, де вдома» — це рядок вірша одного з авторів про те, що Донбас є домівкою, своєрідним місцем для всіх учасників війни, де ти почуваєшся вдома за будь-яких обставин», — зазначила упорядник, письменниця Юлія Ілюха.

Харківські поетеси наголосили, що розповсюдження збірки має на меті донести пересічним українцям правду про війну, її можна безкоштовно звантажити на сайті видавництва «АССА» за посиланням.

Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
вчора, 13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
21 лютого, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
21 лютого, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
21 лютого, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14