​Харківські поетеси презентували у Полтаві мультимедійний проєкт про війну

01 листопада, 07:18
ПОЛТАВА
​Харківські поетеси презентували у Полтаві мультимедійний проєкт про війну

У четвер, 31 жовтня, у Полтаві відбувся творчий вечір харківських поетес-волонтерок, що презентували полтавській громаді мультимедійний проєкт.

«Там, де вдома» — це не просто книга, де зібрано 112 віршів волонтерів та воїнів про любов і війну. Це своєрідна соціальна ініціатива, яка допомагає здійснювати реабілітацію для тих, кого безпосередньо зачепила російсько-українська війна: фронтовиків, волонтерів, переселенців і їхніх родин.

«До збірки увійшли поезії про пережитий особистий життєвий досвід чотирьох чоловіків: Максима Кривцова, Влада Сорда, Валерія Пузіка, Олександра Лисака і чотирьох жінок: мої, Марко Терен, Юлії Баткіліної, Наталі Маринчак, які воювали та волонтерили. Назва «Там, де вдома» — це рядок вірша одного з авторів про те, що Донбас є домівкою, своєрідним місцем для всіх учасників війни, де ти почуваєшся вдома за будь-яких обставин», — зазначила упорядник, письменниця Юлія Ілюха.

Харківські поетеси наголосили, що розповсюдження збірки має на меті донести пересічним українцям правду про війну, її можна безкоштовно звантажити на сайті видавництва «АССА» за посиланням.

Читайте також:
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08:31
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
06 грудня, 15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
06 грудня, 08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
06 грудня, 07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
05 грудня, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
05 грудня, 11:05