​Харківські поетеси презентували у Полтаві мультимедійний проєкт про війну

ПОЛТАВА
01.11.2019, 07:18
​Харківські поетеси презентували у Полтаві мультимедійний проєкт про війну

У четвер, 31 жовтня, у Полтаві відбувся творчий вечір харківських поетес-волонтерок, що презентували полтавській громаді мультимедійний проєкт.

«Там, де вдома» — це не просто книга, де зібрано 112 віршів волонтерів та воїнів про любов і війну. Це своєрідна соціальна ініціатива, яка допомагає здійснювати реабілітацію для тих, кого безпосередньо зачепила російсько-українська війна: фронтовиків, волонтерів, переселенців і їхніх родин.

«До збірки увійшли поезії про пережитий особистий життєвий досвід чотирьох чоловіків: Максима Кривцова, Влада Сорда, Валерія Пузіка, Олександра Лисака і чотирьох жінок: мої, Марко Терен, Юлії Баткіліної, Наталі Маринчак, які воювали та волонтерили. Назва «Там, де вдома» — це рядок вірша одного з авторів про те, що Донбас є домівкою, своєрідним місцем для всіх учасників війни, де ти почуваєшся вдома за будь-яких обставин», — зазначила упорядник, письменниця Юлія Ілюха.

Харківські поетеси наголосили, що розповсюдження збірки має на меті донести пересічним українцям правду про війну, її можна безкоштовно звантажити на сайті видавництва «АССА» за посиланням.

Читайте також:
Мешканці Пирятина поскаржилися на сморід і задимленість, причиною яких є тривала пожежа на околицях міста.
вчора, 14:34
На автошляху Т-1709 Оржиця-Хорол сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки "МАЗ" із причепом.
вчора, 09:27
Вже завтра, 23 вересня, десантно-штурмові загони ЗСУ і бійці сил спеціальних операцій США проведуть навчання у небі над Полтавою.
вчора, 08:36
Безкарності правоохоронців немає меж, особливо у сфері захисту природних ресурсів.
21 вересня, 15:15
Доведені до відчаю через постійне безгрошів'я та невизначеність люди, перекрили одну з головних вулиць Кременчука.
21 вересня, 13:30
Олігарх Костянтин Жеваго взявся банкрутити один із найбільших вітчизняних машинобудівних заводів.
21 вересня, 10:33