Хорольська міськрада дозволила створити нову заповідну зону

ПОЛТАВА
вчора, 13:45
Хорольська міськрада дозволила створити нову заповідну зону

Пам'ятка природи «Пагорби на Рудці» невдовзі постане на теренах Полтавщини. Вона покликана зберегти у первісному стані рідкісні рослини.

Відповідними документами поділилися фахівці Київського еколого-культурного центру, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Рішення про утворення заповідної зони ухвалили днями на засіданні Хорольської міської ради.

Зазначається, що ботанічна пам'ятка під назвою «Пагорби на Рудці» матиме площу 10 га, де місцеві мешканці виявили ковилу волосисту, астрагал шорстистоквітковий, горицвіт весняний, шафран сітчастий і брандушку різнобарвну. Угіддя під охороною розташовуватимуться біля села Покровська Багачка.

«Місце із рідкісними представниками степової флори знайшла та вивчила разом зі своїми учнями вчителька Галина Василівна Красножон. Вона нам його і показала, за що їй вдячні. Зараз матеріали на створення там пам'ятки природи ми скерували до Департаменту екології Полтавської обласної державної адміністрації. Сподіваємося, що скоро це місце буде заповідним», — пояснили ситуацію столичні екологи.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що пирятинські аграрії намагаються знищити пам'ятку доби Русі. Сільгоспвиробники порушують Закон України «Про охорону культурної спадщини».

Хорольська міськрада дозволила створити нову заповідну зону_1
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43