Хроніки Лохдауну

ПОЛІТИКА
05.04.2021, 10:25
Хроніки Лохдауну

Миколаївські підприємці вигнали поліцію, що хотіла закрити ринок

Вранці 4 квітня на ринок "Колос" у Миколаєві прибули представники влади та правоохоронні органи, вони намагалися зупинити роботу ринку, оскільки місто знаходиться в "червоній" карантинній зоні.

На ринку силовиків зустріли розлючені підприємці, які протестують проти карантинних норм та обмежень роботи.

Заступник губернатора Ігор Кузьмін та депутат Миколаївської міськради від "Слуги народу" Олександр Розумний вимагали від підприємців виконати умови карантину, які забороняють роботу непродовольчих ринків. Спілкуючись з підприємцями, Кузьмін зазначив, що такі обмеження введені тимчасово, аби зупинити поширення COVID-19.

Підприємці заперечили, що на ринку кількість людей є набагато меншою, ніж в супермаркетах, і незрозуміло, чому вони не можуть працювати в той час, як робота магазинів не заборонена. Також вони поскаржилися, що змушені сплачувати 100% за оренду торгових місць на ринку і перераховувати у повному обсязі податки до бюджету.

Працівники ринку кричали: "Ми вам не довіряємо!" і вимагали, щоб на місце приїхав мер Миколаєва Олександр Сєнкевич або губернатор області Віталій Кім.

Представник підприємців адвокат Андрій Толпекін розповів, що торгівці готові обговорювати формат подальшої взаємодії з чиновниками на круглому столі, але на присутність поліції на ринку будуть реагувати жорстко.

Після години спілкування на підвищених тонах чиновники та представники поліції змушені були покинути територію ринку, а підприємці продовжили роботу.

Нагадаємо, що 1 квітня на розмову з головою Полтавської ОДА Олегом Синєгубовим чекали окремі представники торговців – близько 70 людей, які працюють на Центральному ринку і в мікрорайоні «Алмазний». Вимагали не закривати базари і обіцяли дотримуватися правил карантину під час роботи. Синєгубов до них не вийшов, на перемовини запросили трьох представників від підприємців. Об 11:30 пікетувальникам відмовили, ринки таки закриють.

3-17 квітня речові та всі інші непродовольчі ринки в Полтаві не працюватимуть через карантин. Не зважаючи на те, що Полтавщина знаходиться в помаранчевій карантинній зоні і керівники громад були проти введення локдауну, голова ОДА Олег Синєгубов запровадив жорсткі обмеження  у Полтаві, Миргороді, Лубнах, Горішніх Плавнях і Гадячі.

Читайте також:
Депутати Запорізької міської ради підтримали петицію, ініційовану місцевими патріотами, про встановлення пам'ятника Великому Кобзарю.
01.10.2021, 07:59
Як відомо, купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких.
29.07.2021, 13:40
Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звернувся з офіційним листом до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.
27.07.2021, 08:52
Для аґраріїв степових реґіонів настала пора прибирання з полів злакових культур; який буде врожай, стане відомо незабаром.
06.07.2021, 07:01
Червнева негода, яка завдала чималих збитків окупаційній адміністрації Криму, не вплинула на рівень води у водосховищах півострова.
11.06.2021, 11:46
Упродовж 24-30 квітня на території Полтавської області спостерігатиметься погіршення погодних умов.
24.04.2021, 07:01