Хто стане новим власником автомагістралей в Україні?

ПОЛІТИКА
02.12.2024, 10:41
Хто стане новим власником автомагістралей в Україні?

Після приватизації Укрзалізниці, черга дійшла й до доріг.

В Україні найближчим часом можуть запрацювати перші платні дороги, пише УНН.

Заступник голови Міністерства розвитку громад і територій Сергій Деркач заявив, що наразі опрацьовують шість основних маршрутів для запуску цього проєкту.

Чиновник зазначив, що платні дороги є вимогою ЄС, під яку вже розроблено відповідний законопроєкт. За його словами, для реалізації проєкту важливо проаналізувати інтенсивність руху, залучити інвесторів і зробити якісне покриття.

Деркач наголосив, що наразі в України вже є домовленості щодо цієї теми з Європейським інвестиційним банком. Він додав, що питання появи платних доріг уже вирішено і рано чи пізно буде реалізовано. Очікується, що використовуватися такі магістралі будуть переважно для великовантажних автомобілів, а гроші, виручені за їх використання, «спрямують на розвиток дорожньої інфраструктури».

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Опінії
Капітан Вакарчук і секретна війна за кордоном.
25 червня, 19:44
Позиція
Як графоманія лікує психопатію (історія хвороби пацієнта Ігоря Гавриленка)
21 червня, 15:15
Політика
Елітні квартири «в стилі МінДіча- Зеленського» у Києві підірвали мережі.
20 червня, 19:44
Війна
«Просто людина виїжджає в нікуди».
20 червня, 19:22
Опінії
Між кров'ю та лайками: втеча з цифрового пекла
18 червня, 19:07
Життя
Ілюзія освіченості: як «правильна» мова вводить в оману.
17 червня, 20:58