Хто відповість за вбивство підполковника СБУ

КРИМІНАЛ
27.12.2021, 12:35
Хто відповість за вбивство підполковника СБУ

Кому вигідно списати на суїцид смерть співробітника регіонального главку СБУ на Дніпропетровщині?

П’ятого серпня 2021 року співробітник ГВЗНД Управління СБУ у Дніпропетровській області Микола Константинов скоїв суїцид. Такою є офіційна версія слідства територіального управління ДБР у місті Полтава в рамках кримінального провадження за ст. 120 ККУ.

Натомість, а ні колеги, ані близькі друзі, а ні родина загиблого не вірять в те, що Константинов міг добровільно звести рахунки із життям. Знайомі покійного не виключають можливості, що «самогубство» було сплановане третіми особами.

Як розповідають інформовані джерела, з червня 2021 року група посадових осіб начальницького складу Управління СБУ у Дніпропетровській області, зокрема: начальник внутрішньої безпеки Андрій Воробйов, його заступник Андрій Трегуб та начальник регіонального Департаменту захисту національної державності СБУ (ГВ ЗНД або відділ «Т») Дмитро Хмара активізували тиск на офіцерів відділу «Т».

Їх примушували вступати у змову із представниками іноземних студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах Дніпра, та збирати «данину» за прикриття нібито «нелегального» перебування студентів на території України.

Підполковник Микола Константинов категорично не погоджувався брати участь у брудних оборудках.

Константинов розповідав членам родини та близьким друзям, що його залякує, погрожує та шантажує безпосередньо начальник внутрішньої безпеки Андрій Воробйов. До речі, він неодноразово інформував про це й своє безпосереднє керівництво. Однак скарги Константинова залишилися поза увагою. Через 2 місяці Миколу Константинова знайшли повішеним зі слідами насильницьких дій на зап’ястях.

Цікаво те, що після «суїциду» Константинова, співробітники СБУ припинили збивати хабарі з іноземних студентів. Замість цього, під патронатом Воробйова та Трегуба, сьогодні фактично знищується один з приватних медичних ВНЗ, а усіх його іноземних студентів СБУ підозрює у причетності до терористичної діяльності.

Слідство по справі «суїциду» Миколи Константинова ще триває. Але малоймовірно, що ТУ ДБР у місті Полтаві зможе встановити реальні обставини резонансного злочину, враховуючи корумпованість та заполітизованість вказаної структури.


Слід зауважити, що ситуація з поборами з іноземних студентів не поодинока. Такі побори є систематичними, і, як правило до них причетні колишні та діючі правоохоронці.

Полтавщина не стала виключенням.

В Полтавській політехніці ім. Юрія Кондратюка "обілечуванням" іноземних студентів займається колишній керівник ГУНП в Полтавській області Андрій Замахін підозрюваний у вчиненні десятків корупційних правопорушень, котрий нещодавно отримав посаду Проректора з науково-педагогічної роботи.

Не пасе задніх і УСБУ в Полтавській області під керівництвом Євгена Борзілова. Департамент захисту національної державності СБУ в Полтавській області займається "обілечуванням" іноземних студенів Полтавського державного медичного університету.

Далі буде...

Автор : Геннадій Сікалов
Читайте також:
Війна
Поблизу бази відпочинку "Світанок" у селищі Мар'янське на Дніпропетровщині рашистські загарбники вбили людей, які евакуювалися з Херсонщини.
08 квітня, 08:33
Війна
На околиці міста Сєвєродонецьк рашистські загарбники вбили підприємця, волонтера і незламного українця Олександра Кононова.
13 березня, 20:01
Світ
Інцидент стався на півночі Індії нібито через спробу блюзнірства
19.12.2021, 19:57
Війна
Політик пізнав тіхаря, який працював в МВС ще в часи Януковича.
28.10.2021, 16:11
Світ
Російський МОЗ запевняє, що причиною смерті лікаря є стрес.
08.02.2021, 15:34
Опінії
Авакову і Ко вигідно не брати до уваги нові докази у справі вбивства відомого білоруського журналіста.
06.01.2021, 09:01