Хто випустив українських тюремників на свято до Польщі ?

ВІЙНА
04.07.2022, 16:15
Хто випустив українських тюремників на свято до Польщі ?

Міністр справедливості дозвіл давав на виїзд цих панів?

"Як думаєте, чи є нагальна необхідність у виїзді за кордон у військовий час керівника тюремного Департаменту разом із заступником і керівником міжрегіонального управління?", - запитує колишній голова Державної пенітенціарної служби України Сергій Старенький на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

(Текст подано мовою оригіналу без виправлень і скорочень, зі збереженням авторського стилю).

Якщо поїхати на свято до Польщі - то ніщо не зупинить цих панів. Головне вишиванки не забути.

29 червня у братній Польщі було свято в тюремній службі.

То чого б керівнику Департаменту Гречанюку разом із заступником Кощинцем не поїхати прогулятися. Ще й керівника управління з собою прихопити.

В Україні ж справ нема більше, все ж готово. З полоненими питання всі вирішені, питання забезпечення вирішені, гроші співробітникам всі виплачені, до збройного захисту установи готові, засуджені з окупованих територій повернуті, розбиті установи на звільнених територіях приведені до ладу.

Гей, наливайте повнії чари...

І мені цікаво.

Міністр справедливості дозвіл давав на виїзд цих панів?

Читайте також:
Опінії
Виплекана чекістами у рясах архітектура внутрішньої окупації стала руйнуватися. Невдовзі посіпак Кірілла Гундяєва запросять на Суд Божий.
07.12.2022, 08:56
Економіка
На внутрішньоукраїнському ринку тиша і спокій, наче на цвинтарі, урядовці вперто відмовляють банкірам у підвищенні ставок.
03.09.2022, 19:37
Війна
Замість того, щоби сприяти суцільній ізоляції росії, міжнародні структури паразитують на темі війни й воліють не помічати злочини окупантів.
11.08.2022, 08:13
Політика
Жителі тимчасово загарбаних районів Півдня та Сходу України не зможуть користуватися вітчизняним зв'язком до вигнання російських агресорів.
02.07.2022, 08:54
Політика
Чиновники державного залізничного монополіста обдаровані своєрідним гумором, який нагадує відверте блюзнірство.
22.02.2022, 14:00
Економіка
У державному бюджеті відсутні видатки на переведення матеріалів фонду землеустрою й оцінки земель архівів в електронну форму.
09.02.2022, 07:48