Хто врятує Україну від ненаситного клану Зеленського?

ПОЛІТИКА
22.11.2021, 10:37
Хто врятує Україну від ненаситного клану Зеленського?
Фото: Дурдом

Офіс Зеленського завдяки досвіду "95 Кварталу" навчений вміло створювати ілюзію "змін", але "слуги народу" загралися у політику.

Свідченням цього є журналістське розслідування, підготовлене та оприлюднене виданням "Bihus|Info", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Фактично, наші колеги розібрали на гвинтики систему непотизму (кумівства – прим. ред.) Зе-команди, де все вирішує велика кількість грошей, а не фаховість і компетентність конкретної особи.

Це удар по іміджу "президента Голобородька", який у 2019 році формував себе, як "не такого" і аж ніяк не "представника старої зажерливої еліти".

Проте на сьогодні вся Україна переконалася, що Зе-влада не краща, а у деяких моментах гірша за попередників:

  • особисто Володимир Зеленський має офшори та "відмазує" своє оточення від кримінальних справ (ДТП із нардепом Олександром Трухіним, численні порушення "слуги" Миколи Тищенка тощо – прим. ред.);
  • "ґарант" влаштовує на всі найвищі та високі державні посади друзів, кумів, знайомих та рідню (тобто, соціальний ліфт Зеленського працює тільки для тих, кого він особисто знає – прим. ред.);
  • Зеленський, який спільно з Єрмаком заробляє на облігаціях внутрішнього державного займу (суцільний "схематоз"), створив свій бек-офіс із "чорною касою";
  • обіцяного миру на Сході України та виведення окупаційних військ звідти так і не настало, ба більше – "президент Голобородько" боїться називати РФ країною-агресором;
  • Зеленський не цурається використовувати силовиків для розправи над опонентами (ручні правопохоронці фабрикують сотні кримінальних справ на інакодумців – прим. ред.);
  • а ще, невпинними кроками зростає рівень контрабанди, злочинності та корупції (пригадаймо сумнозвісні багатомільярдні "скрутки" на ПДВ або "відкати" на тендерах і крадіжки на розпіареному "Великому Будівництві" – прим. ред.);
  • також додамо сюди нові високі тарифи, знищення вітчизняного виробництва у більшості галузей економіки, розпродаж за копійки – держактивів і за мільйони  – держпосад.

Перелік можна продовжувати, проте це не змінить реальної сутності Зе-влади, яка обвела навколо пальців своїх виборців і тепер відривається на повну за ваш із нами рахунок, шановні платники податків.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", так звані "Слуги народу" – дешеві, примітивні та надійні, як гайковий ключ.

Читайте також:
Що не день, то перл, як від представників Зе-влади, так і від нечисленних прихильників "президента Голобородька".
15 січня, 09:48
Українські молочарі мають виробляти не менш як 6 мільйонів тонн продукції у промисловому секторі вже з цього року.
14 січня, 12:39
Володимир Зеленський і його "слуги неукраїнського народу" вихваляються передчасною перемогою над вітчизняними олігархами.
05 січня, 11:25
Інвестори негативно зреагували на обрання президентом Республіки Чилі ідейного неомарксиста з родини емігрантів Ґабріеля Борича.
21.12.2021, 15:04
Вабить тисяча, як Яременка табуйоване! Зрештою, не встоює людина перед спокусою – заштрикується...
21.12.2021, 09:59
"Міцні господарники", всюдисущі знавці розв'язання нагальних державних проблем та "експерти від влади" знову торгують лицем на ТБ.
04.12.2021, 15:48