Ігор Валерійович відкриває забрало, Втомлений Організм, навпаки, ховається

ПОЛІТИКА
15.11.2019, 09:14

Будь-якій людині, котра випадково усілася не в свої санчата, ніхто ніколи не заздрить. Шкодують її, рекомендують якомога швидше позбавитися халепи, особливо малограмотні і сердобольні співчувають, наділяючи бідолаху немислимими чеснотами, десь на рівні Спасителя, Жанни д'Арк або, принаймні, Микити Кожум'яки

Не заздримо ми й нашому квартальному блазневі, занесеному бозна якими вітрами на самісінький верх української олігархічно-владної бані. Хоча з приводу рушійних вітрів, визнаємо, маніпулюємо лексичною фігурою – вітрогон усім добре знайомий. До ряду «Приват – Дніпро – Форбс – ООО «Сентоза ЛТД» ‒ авіакомпанія «Аеросвіт» ‒ «1 плюс 1» ‒ Володимир Зеленський» usw автоматично ґуґлиться ім'ярек. Ігор Валерійович Коломойський, член немислимого числа спостережних рад, власник і співвласник такої ж немислимої кількості «газет та пароплавів».

Чому саме зараз у цього пана увірвалися усі терпці заразом, не нам, диванним спостерігачам, коментувати, ондечки й сама Мендель не знає. Певно ж, були на те причини.

Маємо від Ігоря Валерійовича: «…Якщо я чіпляю окуляри і дивлюся на себе, як уся решта світу, я бачу себе чудовиськом, ляльководом, хазяїном Зеленського, людиною, котра будує апокаліптичні плани… Я можу почати робити це по-справжньому».

Деталі різкої переорієнтації пана Коломойського на руський мір тут:

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/11/13/7231838/

А далі у всій своїй недолугій красі Виснаженого до ручки Організму постає випадковий пасажир у чужих санчатах – президент України Володимир Олександрович Зеленський. Пошкодуємо неборака – якщо нам важко було б уявити душевні муки Буратіно через безвідповідальну заяву тата Карло про його симпатії до, скажімо, Кота Базиліо, то ступінь когнітивного дисонансу «продюсера усієї неньки» від відвертих просторікувань свого ляльковода уявити просто неможливо.

Тут таке – втома Організму може мати рецидивом не лише черговий хеловінський відосик з Тесли, перелупаємо, а й непередбачувані наслідки: не виключені закони про продаж землі під сади і дачі на Марсі і обов'язковий курс лібертаніанства у загальноосвітній школі, призначення Яременка головою комітету із захисту прав на табу у сфері національної проституції, заборона вживати шоколад Рошен дітям Слуг Народу і відкриття спеціалізованої школи гри на роялі без рук при Палаці «Україна».

Коли Ігор Валерійович нам признався у своїх вистражданих симпатіях до «безневинної РФ» і надіях на 100 лярдів від неї? 13 листопада, ще напередодні приїзду місії МВФ і Міжнародного дня логопеда. Сьогодні на календарі 15. Скільки ще триватиме транс у вінценосній голові Зе, невідомо. Важливо, щоб він коли-небудь таки добіг кінця, і нарід України нарешті почув думку президента про манкурта – тата Карло.

Як на нас, вистругав – відповідай. Щось треба робити як з поліном, так і стругальником.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Наприкінці лютого 2020 року до президента України Володимира Зеленського позитивно ставляться 47% громадян.
16:39
У листопаді 2019 року відкриття ринку землі підтримували понад 20% громадян.
16:24
Законопроєкт розроблено Міністерством інфраструктури на виконання Угоди про асоціацію.
11:39
За словами Полякова, розглядається кандидатура не лише Тігіпка, але й Богдана.
06:57
На думку активістів, силовики діяли за чіткими інструкціями згори.
вчора, 17:56
Ім'я Федора Христенко невідомо більшості українців. А тим часом виходить, що це дуже багата людина.
вчора, 17:37