ІІ полтавський Форум волонтерів зібрав більше 100 учасників

ПОЛТАВА
22.03.2017, 16:17
ІІ полтавський Форум волонтерів зібрав більше 100 учасників

Сьогодні в Полтаві пройшов ІІ Форум волонтерів. До нього долучилося 120 представників із 26 волонтерських загонів міста, а також ті, хто хоче займатися волонтерською діяльністю.

Учасники Форуму переконані, що волонтери є потужною силою, яка спроможна розпочати позитивні зміни у своїй громаді та в суспільстві в цілому. Третьокурсниця Української медичної стоматакадемії, волонтерка Юлія Заяць вважає, подібні заходи варто проводити частіше.

- На таких Форумах ми відкриваємо для себе нові напрямки волонтерської роботи, самовдосконалюємося і це сприяє нашій самореалізації. Подібні заходи дуже важливі у волонтерській діяльності – Заяць.

Під час Форуму учасники мали можливість попрацювати в групах за різними напрямками волонтерської роботи, де обмінювалися досвідом, навчалися працювати з різними категоріями населення, розширювали свої знання щодо особливостей роботи з дітьми та молоддю пільгових категорій, дізнавалися про цікаві форми роботи, які можна використовувати у волонтерській діяльності.

Уперше в рамках Форуму було проведено конкурс волонтерських проектів «Робимо світ кращим». 12 волонтерських загонів представили свої проекти різної тематики та напрямків на розгляд організаторів. Усі проекти втілять у життя, цьому посприяють інвестори та меценати. Частину коштів виділять з місцевого бюджету. 

Віктор Карпенко

Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48