Ілля Кива: Дисципліна – це те, чого сьогодні вкрай бракує нашій армії

ПОЛТАВА
09.11.2014, 15:00
Ілля Кива: Дисципліна – це те, чого сьогодні вкрай бракує нашій армії

Як стало відомо, вчора до місця дислокації батальйону «Полтавщина» завітало командування з Генштабу. Результатом візиту стало призначення Іллі Киви командувачем Володарського гарнізону.

«Справа в тому, що наразі не можу прокоментувати дану подію і розповісти більш детально про призначення, адже це стратегічний напрямок і я не маю права розголошувати, що було передано під моє командування, які частини, техніка та інше».

Ілля впевнений, дане призначення перш за все пов’язано з тим, що батальйон «Полтавщина» має стабільно високий рівень дисциплінованості. Що й було продемонстровано на минулому огляді, який пройшов цього тижня.

«Дисципліна – це те, чого сьогодні вкрай бракує нашій армії. Зрозуміло, що зброя обмундирування – це все матеріально-технічна база, але в першу чергу командири повинні зайнятися дисципліною у своїх підрозділах.

Наприклад сьогодні, якщо не брати вже розформовані батальйони, в деяких частинах існує серйозна проблема алкоголізму. Ця проблема існує і ми не повинні цього приховувати. За останні півтора місяця з батальйону «Полтавщина» довелось відрахувати вже двох чоловік. Боротися з подібними випадками можна лише жорсткими методами. Зараз в нас немає часу займатись перевихованням підлеглих».

Ілля також зазначив, що за останні дні надзвичайних випадків на підконтрольній території не має, втрат в середині підрозділу, на щастя, теж.

«Все відбувається по заданому плану. 60 округ ми продовжуємо охороняти. Адже на сьогоднішній день найцінніше що ми охороняємо – це волевиявлення народу, право яке дано Конституцією України громадянину України. І зараз ми докладаємо всіх зусиль щоб цьому ніхто не завадив».


Читайте також:
Поліція Полтавщини сьогодні веде посилене патрулювання. Правоохоронці підходять до людей у парках і попереджають про карантинні обмеження.
вчора, 13:15
Надійшли результати аналізів медиків пульмонологічного відділення Першої лікарні Кременчука. Всі негативні.
вчора, 12:40
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
вчора, 10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
04 квітня, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55