Ілон Маск оголосив про запуск супутників Starlink V2

СВІТ
26.08.2022, 12:50
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Смартфони підключатимуться безпосередньо до супутників

Генеральний директор SpaceX Ілон Маск оголосив про запуск супутників Starlink V2 у 2023 році на заході, організованому генеральним директором T-Mobile Майком Зівертом. SpaceX і T-Mobile оголосили про нове партнерство, яке дозволить покінчити з мобільними мертвими зонами.

Starlink V2, який буде запущено наступного року, передаватиме дані безпосередньо на мобільні телефони, усуваючи мертві зони по всьому світу.

Мобільні телефони зможуть підключатися до супутників Starlink вже наступного року, а швидкість з’єднання становитиме від 2 до 4 Мбіт/с.

Зверніть увагу, що швидкість підключення становитиме від 2 до 4 Мбіт/с на стільникову зону, тому вона відмінно підійде для текстових повідомлень та голосових дзвінків, але не для завдань, що потребують високої пропускної здатності, - заявив Ілон Маск.

Ілон Маск також пояснив, що супутники Starlink наступного покоління матимуть змогу використати середньосмуговий спектр PCS T-Mobile. Він повідомив, що супутники Starlink нового покоління матимуть величезні антени діаметром близько 5-6 метрів, які допоможуть забезпечити зв’язок. Супутники запускатимуться за допомогою нової ракети Starship компанії SpaceX.

“Якщо в зоні стільникового зв’язку не дуже багато людей, потенційно у вас може бути навіть трохи відео”, – додав Маск.
Читайте також:
Світ
Він зможе відстежувати Stealth літаки 5-6 покоління
04 лютого, 13:35
Світ
З її допомогою можна ділитися відчуттями від дотику рукою.
03 лютого, 16:15
Світ
Екраноплани обіцяють значні переваги у порівнянні із традиційними літаками, але досі вони залишаються екзотикою
03 лютого, 10:55
Опінії
Театр бойових дій швидко змінюється та еволюціонує
02 лютого, 15:55
Світ
"Ми повністю підтримуємо Україну в захисті свого суверенітету", - сказав Халук Байрактар.
31 січня, 15:45
Світ
Безпілотний "розумний робот" турецького виробництва із 12,7-міліметровим кулеметом успішно пройшов перші вогневі випробування.
30 січня, 18:10