Ілон Маск отримав дозвіл проводити клінічні випробування чипів Neuralink на людях

СВІТ
26 травня, 15:13
Ілон Маск отримав дозвіл проводити клінічні випробування чипів Neuralink на людях

Чіпи Neuralink впроваджуватимуть в головний мозок людини

З 2019 року Ілон Маск передбачав, що його компанія з виробництва медичних пристроїв розпочне випробування на людях мозкового імплантату для лікування важких станів

Компанія Ілона Маска отримала дозвіл на проведення клінічних випробувань чіпів Neuralink, що впроваджуються в головний мозок людини.

Про це інформує Reuters.

З 2019 року Маск щонайменше чотири рази передбачав, що його компанія з виробництва медичних пристроїв розпочне випробування на людях мозкового імплантату для лікування важких станів, таких як параліч та сліпота.

Проте компанія, заснована у 2016 році, запросила схвалення управління з продовольства і медикаментів США (FDA) лише на початку 2022 року – тоді агенція відхилила заявку.

За словами співробітників компанії, FDA вказало Neuralink на кілька проблем, які необхідно вирішити, перш ніж санкціонувати випробування на людях. Зокрема, йшлося про літієву батарею пристрою, про можливість міграції проводів імплантату всередині мозку та про безпечне вилучення імплантату без пошкодження тканини мозку.

Протягом багатьох років Маск публічно описував амбітний план Neuralink. Наприкінці минулого року він потрапив до заголовків газет, коли сказав, що вже настільки впевнений у безпеці пристрою, що готовий імплантувати його своїм дітям.

Читайте також:
Війна
Thor може літати до 240 хвилин і долати відстань до 75 км, що робить його придатною для розширених розвідувальних місій.
09 грудня, 15:24
Світ
Ударний БПЛА AKINCI компанії Bayraktar успішно пройшов випробування зі стрільби надзвуковою ракетою UHA-122
09 грудня, 07:28
Війна
Московія виготовляє у 6 разів більше FPV-дронів, ніж Україна — Forbes
30 листопада, 15:29
Новини
Киргизстан отримав турецькі багатоцільові безпілотники Akinci виробництва компанії Baykar та Aksungur від компанії TAI.
29 жовтня, 15:10
Війна
Він має низку переваг та працює в 4 рази швидше за звичайного сапера.
27 жовтня, 15:23
Світ
Роботи можуть стати армії в пригоді в умовах міських боїв, коли бійці вестиму вогонь по ворогові з безпечної відстані або з укриття.
23 жовтня, 07:16