Ілон Маск отримав дозвіл проводити клінічні випробування чипів Neuralink на людях

СВІТ
26 травня, 15:13
Ілон Маск отримав дозвіл проводити клінічні випробування чипів Neuralink на людях

Чіпи Neuralink впроваджуватимуть в головний мозок людини

З 2019 року Ілон Маск передбачав, що його компанія з виробництва медичних пристроїв розпочне випробування на людях мозкового імплантату для лікування важких станів

Компанія Ілона Маска отримала дозвіл на проведення клінічних випробувань чіпів Neuralink, що впроваджуються в головний мозок людини.

Про це інформує Reuters.

З 2019 року Маск щонайменше чотири рази передбачав, що його компанія з виробництва медичних пристроїв розпочне випробування на людях мозкового імплантату для лікування важких станів, таких як параліч та сліпота.

Проте компанія, заснована у 2016 році, запросила схвалення управління з продовольства і медикаментів США (FDA) лише на початку 2022 року – тоді агенція відхилила заявку.

За словами співробітників компанії, FDA вказало Neuralink на кілька проблем, які необхідно вирішити, перш ніж санкціонувати випробування на людях. Зокрема, йшлося про літієву батарею пристрою, про можливість міграції проводів імплантату всередині мозку та про безпечне вилучення імплантату без пошкодження тканини мозку.

Протягом багатьох років Маск публічно описував амбітний план Neuralink. Наприкінці минулого року він потрапив до заголовків газет, коли сказав, що вже настільки впевнений у безпеці пристрою, що готовий імплантувати його своїм дітям.

Читайте також:
Світ
А може, страх відволікає від реальних проблем?
01 червня, 11:05
Світ
Захисні механізми у ШІ-системах дозволять гарантувати, що вони залишаються під контролем людини.
27 травня, 10:19
Світ
Дослідники десятиліттями попереджали про потенційні ризики, пов'язані з суперінтелектом
25 травня, 09:43
Опінії
Штучний інтелект ще досі має вади та обмеження і першою та головною вадою є, як не дивно, розробники. Вони його обмежують.
24 травня, 12:15
Історія
Морріс Джессап практично створив струнку теорію того, що стоїть за будівництвом стародавніх, величезних споруд планети.
21 травня, 14:30
Світ
Tesla Bot постійно вивчають все навколо й запам'ятовують, з чим можна взаємодіяти і коли це потрібно робити
17 травня, 13:14