Ілон Маск створив компанію-розробника штучного інтелекту та активно шукає кадри, - WSJ

СВІТ
15 квітня, 12:04
Ілон Маск створив компанію-розробника штучного інтелекту та активно шукає кадри, - WSJ

Підприємець активно намагався найняти людей із компанії OpenAI, але практично безрезультатно.

Ілон Маск створив компанію X.AI, яка займатиметься дослідженнями у галузі штучного інтелекту.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на The Wall Street Journal.

Видання повідомляє, що Ілон Маск – єдиний вказаний директор компанії, а Джаред Бірчалл, який керує сімейною інвестиційною фірмою Маска Excession, позначений як секретар компанії.

Маск раніше найняв Ігоря Бабушкіна, вченого з лабораторії штучного інтелекту DeepMind, що належить корпорації Alphabet.

ЗМІ з посиланням на джерела також повідомляє, що підприємець активно намагався найняти людей із компанії OpenAI, але практично безрезультатно.

Повідомляється, що Маск хоче запустити стартап у галузі штучного інтелекту, який конкурує з компанією OpenAI, що створила знаменитий ChatGPT.

Twitter, схоже, просунувся уперед з власним проєктом штучного інтелекту. Повідомляється, що Ілон Маск закупив тисячі графічних процесорів для використання в центрі обробки компанії. Раніше також мільярдер найняв двох ексдослідників DeepMind.

За даними Financial Times, зараз Tesla та Twitter, що належать Маску, збирають команду фахівців у галузі штучного інтелекту, а глава компаній веде переговори з інвесторами Tesla та SpaceX про залучення капіталу у стартап.

Зазначимо, що раніше Маск і група експертів зі штучного інтелекту закликали до шестимісячної паузи в розробці систем, потужнішої за нещодавно запущений GPTChat від OpenAI, через можливі ризики для суспільства.

Маск увійшов до списку 100 найвпливовіших людей світу за версією Time, проте наразився на критику.

Засновник компаній SpaceX, Tesla та власник соцмережі Twitter Ілон Маск потрапив до списку 100 найвпливовіших людей світу за версією Time. Він один з десяти у категорії «Титани», проте у публікації його назвали «протилежністю прогресу».

Ілон Маск створив компанію-розробника штучного інтелекту та активно шукає кадри, - WSJ_1

Відгук про Ілона Маска підготувала американська журналістка Кара Свішер, яка познайомилася із ним ще у 1999 році, й відтоді спостерігала за його розвитком та трансформацією.

«Він відзначився своєю безмежною уявою та невпинною драйвовою силою, яка дозволила посадити ракети на платформи в океані, започаткувала революцію електромобілів і змінила наше уявлення про енергію в багатьох формах», — віддала належне Маскові жрналістка.

Проте зараз, за її словами, «відбувається тотальне перетворення Ілона Маска на найбагатшого у світі інтернет-троля, після купівлі ним Twitter».

Раніше, упродовж своєї кар’єри, за словами Кари Свішер, Маск був дійсно сміливим і надихаючим інноватором.

«Але під час нестабільного правління Маска Twitter перетворився на безперервну істерику, яку ми всі повинні терпіти, і він витрачає занадто багато свого часу, граючи на своїй токсичній скрипці, поки вона горить. Що протилежне прогресу? Ілон Маск 2023», — резюмувала оглядачка.

Нагадаємо, за оцінкою Bloomberg, Ілон Маск повернув статус найбагатшої людини світу у лютому 2023 року, після того, як на кілька місяців поступився цим титулом французькому магнатові Бернару Арно.

Читайте також:
Війна
Thor може літати до 240 хвилин і долати відстань до 75 км, що робить його придатною для розширених розвідувальних місій.
09 грудня, 15:24
Світ
Ударний БПЛА AKINCI компанії Bayraktar успішно пройшов випробування зі стрільби надзвуковою ракетою UHA-122
09 грудня, 07:28
Війна
Московія виготовляє у 6 разів більше FPV-дронів, ніж Україна — Forbes
30 листопада, 15:29
Новини
Киргизстан отримав турецькі багатоцільові безпілотники Akinci виробництва компанії Baykar та Aksungur від компанії TAI.
29 жовтня, 15:10
Війна
Він має низку переваг та працює в 4 рази швидше за звичайного сапера.
27 жовтня, 15:23
Світ
Роботи можуть стати армії в пригоді в умовах міських боїв, коли бійці вестиму вогонь по ворогові з безпечної відстані або з укриття.
23 жовтня, 07:16