​Інтерв’ю з Михайлом Кононенком, заступником голови Полтавської районної ради

ПОЛТАВА
11.05.2016, 05:34

Михайло Кононенко, заступник голови Полтавської районної ради розповів про роботу райради, прокоментував події минулої сесії, поділився своїми напрацюваннями та здобутками на посаді, окреслив шляхи вирішення проблем Полтавського району.

З-поміж проблем району посадовець називає бідну матеріально-технічну базу освітніх закладів, жахливий стан доріг, загрозливий екологічний стан, незабезпеченість бюджету грантовими коштами тощо.

Усі нагальні питання можна вирішити, якщо між керівником, заступниками та депутатським корпусом буде знайдено порозуміння, зазначає Кононенко.

- На мою думку, акція на попередній сесії була спрямована, аби зацементувати все те, що було й не дати здоровим силам райради провести ті реформи, які ми планували. Уся діяльність керівництва була спрямована не на вирішення нагальних проблем, а до загальних гасел.

- Харчування дітей – болюче питання. Компанія, що виграла загальний тендер, купує в місцевого с/г виробника борошно за 4 грн., а школам продає за 8 грн. Це неправильно.

-Не розумію, чому минула сесія перетворилася в критику підприємства «Альфа-Капіталу». За даними податкової, «Альфа Капітал» – найбільший платник податків у районі.

- Депутатський корпус райради розділився приблизно навпіл. Є «БПП» і депутати, які підтримують їхню політику. Друга половина – депутати, яких така політика не задовольняє. 

Читайте також:
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
11:48
На автошляху між Миргородом і Лубнами сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій травмувалося четверо громадян.
09:06
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50