​Інтерв’ю з Михайлом Кононенком, заступником голови Полтавської районної ради

11.05.2016, 05:34
ПОЛТАВА

Михайло Кононенко, заступник голови Полтавської районної ради розповів про роботу райради, прокоментував події минулої сесії, поділився своїми напрацюваннями та здобутками на посаді, окреслив шляхи вирішення проблем Полтавського району.

З-поміж проблем району посадовець називає бідну матеріально-технічну базу освітніх закладів, жахливий стан доріг, загрозливий екологічний стан, незабезпеченість бюджету грантовими коштами тощо.

Усі нагальні питання можна вирішити, якщо між керівником, заступниками та депутатським корпусом буде знайдено порозуміння, зазначає Кононенко.

- На мою думку, акція на попередній сесії була спрямована, аби зацементувати все те, що було й не дати здоровим силам райради провести ті реформи, які ми планували. Уся діяльність керівництва була спрямована не на вирішення нагальних проблем, а до загальних гасел.

- Харчування дітей – болюче питання. Компанія, що виграла загальний тендер, купує в місцевого с/г виробника борошно за 4 грн., а школам продає за 8 грн. Це неправильно.

-Не розумію, чому минула сесія перетворилася в критику підприємства «Альфа-Капіталу». За даними податкової, «Альфа Капітал» – найбільший платник податків у районі.

- Депутатський корпус райради розділився приблизно навпіл. Є «БПП» і депутати, які підтримують їхню політику. Друга половина – депутати, яких така політика не задовольняє. 

Читайте також:
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08:31
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
06 грудня, 15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
06 грудня, 08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
06 грудня, 07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
05 грудня, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
05 грудня, 11:05