Іран назвав організаторів перевороту в Сирії

ВІЙНА
11.12.2024, 15:01
Іран назвав організаторів перевороту в Сирії

США та Ізраїль причетні до перевороту у Сирії та повалення режиму Асада

Переворот у Сирії спланували США та Ізраїль.

Про це заявив верховний лідер Ірану Алі Хаменеї під час звернення до народу. Він додав, що підтримку також надала «одна сусідня із Сирією держава». За словами Хаменеї, які наводить телеканал SNN, Іран нібито має для цього докази.

«Не повинно бути жодних сумнівів у тому, що те, що сталося у Сирії, є спільним планом американців та сіоністів. Так, одна сусідня із Сирією держава також відіграла свою роль і грає її досі. Але основними замовниками були сіоністи. Є свідчення цього», – сказав він.

Раніше глава Міноборони Ізраїлю Ісраель Кац заявляв, що розпорядився створити «стерильну захисну зону» на півдні Сирії. Він зазначив, що вона не матиме постійної ізраїльської присутності.

За кілька годин після падіння режиму Асада та звільнення Дамаска сіоністська банда «Ізраїль» здійснила акт агресії проти Сирії. Першим кроком стала окупація висоти Хермон та прилеглі до неї територій.

Нетаньягу спеціально приїхав на окуповані Голанські висоти і записав відео, пафосно оголосивши про розірвання договору від 1974 року, і що відтепер ця територія надовго належить «Ізраїлю».

Після цього євреї розпочали організацію масованих бомбардувань території Сирії. За добу було завдано понад 250 авіаударів з військових, стратегічних та хімічних об'єктів.
Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Війна
Німецькі збройні сили розпочали операцію з повітряного скидання гуманітарної допомоги для цивільного населення сектора Гази.
вчора, 13:21
Політика
Нижня палата парламенту Нідерландів перерве літні канікули для проведення комітетських дебатів щодо гуманітарної ситуації в Секторі Гази.
30 липня, 10:05
Політика
Уряд Великої Британії налаштований на визнання палестинської держави.
26 липня, 13:09
Полтава
Президент Еммануель Макрон зробить відповідну заяву з трибуни Генеральної Асамблеї ООН.
25 липня, 09:00
Війна
Переговори про 60-денне припинення вогню на паузі через розбіжності щодо умов виведення ізраїльських окупаційних військ із території Гази.
13 липня, 07:38
Війна
Нетаньягу відмовився від потенційної угоди побоюючись, що поступки призведуть до розпаду його правлячої коаліції.
12 липня, 12:37