Іран поплатиться за підтримку російського агресора

СВІТ
26 вересня, 07:00
Іран поплатиться за підтримку російського агресора
Фото: Останній Бастіон

Певно, вже почав, адже все більше громадян близькосхідної ісламської республіки виходять на протести і беруть владу у свої руки.

Шиїтський військово-релігійний режим Ірану "шкодує про погіршення відносин" з Україною через постачання Тегераном безпілотників до московії. Уявіть, просто шкодує!..

Знаєте, коли у Тегерані захоплювали американське посольство після ісламської революції 1979 року, нова іранська влада виправдовувала захоплення заручників. Мов, Америка прикривала шахський режим Пехлеві, який вбив багато іранців.

Певно, за іранською логікою, ми теж маємо право максимально жорстоко захопити їхнє посольство у Києві, а не висилати посла та частину співробітників. Бо спочатку ще у 2020 році шимпанзе з Корпусу вартових ісламської революції збили український пасажирський літак, убивши 11 українців і на початках замовчували про свою причетність.

Саме озброєні співробітники КВІР дозволяли собі хамську манеру розмови під час розслідування авіакатастрофи та переговорів щодо компенсацій сім'ям загиблих. Потім вони почали продавати державі-терористу безпілотники, що вже забрали життя мирних громадян України.

Про які дипломатичні відносини з цією країною може йти мова? Знаєте, Держава Ізраїль дуже багато чого не робить для України, не надає нам зброю і навіть не хоче напряму її продавати нам, але в останній час з'являється все більше і більше інформації про те, що ізраїльські компанії таки продають Україні передову зброю чи послуги з модернізації наших літаків через посередників.

І так, гуманітарну допомогу Ізраїль надає ще з початку війни, а яку ж допомогу надає Іран? Де всі ці наші фундаменталісти, що ходили плакатися з портретом Сулеймані?..

Сподіваюся, що вони зрозуміли, чому Іран – країна-гній!

Україна теж шкодує, що вона – цивілізована країна, котра діє відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини, а відтак не може дозволити злому натовпу захопити іранських дипломатів та привезти на Хрещатик для публічних вибачень. Ну, нічого, протестувальники у Тегерані зроблять цю справу за нас.

Автор – Валентин Краснопьоров, засновник громадської ініціативи "Останній Капіталіст"

Читайте також:
Політика
Американський уряд переконав Польщу не надсилати нам такі потрібні для повітряної оборони винищувачі МиГ-29, бо домовився з КНР.
вчора, 19:23
Економіка
Бункерний щур Владімір Путін благає одного з досі не підсанкційних російських олігархів Дмітрія Мазєпіна допомогти запустити трубу.
23 листопада, 17:48
Політика
Американський уряд міг би надати Збройним Силам України достатньо зброї, щоби розгромити окупантів до зими. Проте цього не сталося.
22 листопада, 19:23
Політика
Як відомо, у тілі російського ліберала ховається імперський шовініст, але найнебезпечніші з них ті, хто паразитує на темі корінних народів.
20 листопада, 17:00
Війна
За словами Матеуша Моравецького, війна в Україні становить реальну загрозу і для Польщі
19 листопада, 15:38
Політика
В якийсь момент Індія і КНР будуть втягнуті у російську агресію проти України, і в цій війні вони будуть не на боці цивілізованого світу.
18 листопада, 20:27