Іранська революційна гвардія заявила про готовність звільнити Єрусалим

СВІТ
14 лютого, 09:34
генерал-майор Хуссейн Саламі
генерал-майор Хуссейн Саламі
Фото: wowavostok.livejournal.com

Голова елітної революційної гвардії Ірану генерал-майор Хуссейн Саламі заявив, що його гвардія може атакувати США і Ізраїль.

Голова елітної революційної гвардії Ірану генерал-майор Хуссейн Саламі пригрозив готовністю завдати удару по США та Ізраїлю.

Про це він заявив на церемонії, присвяченій 40-го дня з дня смерті верховного командира Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) Кассема Сулеймані, повідомляє Reuters.

Саламі заявив, що його гвардія може атакувати США і Ізраїль, якщо «на те будуть підстави».
«Якщо ви зробите найменшу помилку, ми атакуємо вас обох», – сказав генерал-майор Саламі.

Боягузьке вбивство Сулеймані, на думку вартових ісламської революції, призведе до звільнення Єрусалиму і настання благодаті, заявив раніше речник Революційної гвардії, – повідомляє інформаційне агентство Tasnim.

Ймовірно тут йдеться про слова Хадису. Згідно з якими, в останній день світу, Пророк Іса відправиться в Єрусалим, настигне лжепророка Даджаля, якого юдеї визнаватимуть Месією, у воріт Луди (поблизу  палестинського міста Рамла) і уб'є його.

Верховний лідер Ірану Аятола Хаменеї заявив минулого тижня, що Іран максимально підтримуватиме палестинські збройні групи, і закликав палестинців протистояти американському плану ізраїльсько-палестинського миру.

Нагадаємо, що Президент США Дональд Трамп оголосив план, який створить палестинську державу з жорсткими умовами, але дозволить Ізраїлю взяти на окупований Західний берег давно оспорювані єврейські поселення. Палестинські лідери відкидають це рішення як упереджене.

Як відомо, 3 січня США завдали авіаудар по колоні генерала Сулеймані поблизу аеропорту Багдада. В результаті загинув сам командувач елітного іранського спецназу і ще сім осіб. Трамп заявив, що Сулеймані був «терористом номер один у світі».

У відповідь Іран 9 січня провів атаку на американські бази в Іраку. В ніч з 7 на 8 січня 2020 Корпус вартових ісламської революції обстріляв бази США в Іраку.

Читайте також:
Іранська верховна рада культурної революції ініціювала створення премії за "боротьбу та опір" на честь генерал-майора Касема Сулеймані.
19 травня, 11:51
Речник іранського міністерства охорони здоров'я Кіануш Джаганпур звинуватив уряд комуністичного Китаю у брехні.
06 квітня, 12:00
Понад 90% громадян Іран пройшли через тести на виявлення вірусу. Такого охоплення немає в жодній іншій країні світу.
05 квітня, 14:36
У країні зафіксували 13 нових випадків захворювання
21 лютого, 15:01
Створена спеціальна робоча група, яка займатиметься консульськими справами загиблих.
12 січня, 16:55
Чемпіон UFC виклав пост, на якому Макрон зображений з відбитком черевика на обличчі.
вчора, 17:19