Ірина Степаненко протягує недолюстровані кадри в керівники Полтавської поліції

ПОЛТАВА
06.12.2016, 14:56
Ірина Степаненко протягує недолюстровані кадри в керівники Полтавської поліції

Кандидати на посади керівників відділів та відділень поліції у Полтавській області пройшли співбесіду з новоствореною поліцейською комісією під головуванням скандальновідомої депутатки Полтавської облради від «БПП» Ірини Степаненко.

У числі тих, кого комісія вислухала й підвищила до керівника був, зокрема, Валентин Кириченко, який провалив переатестацію й через це був понижений у посаді.

Нагадаємо, Степаненко разом із полісменами та приватною охоронною фірмою «Титан» у серпні цього року віджала в газетярів місце розповсюдження преси в самісінькому центрі Полтави.

ЧИТАЙТЕ ПРО ЦЕ: Конфлікт бізнесу і свободи слова розгорівся в центрі Полтави

Крім депутатки до комісії входив адвокат Євген Бражник, однопартієць Степаненко в облраді Олександр Тимоха та А. Клеценко. Представника з МВС, як повідомляють ЗМІ, чомусь не було.

Це «чомусь» пов’язують із наближеністю Степаненко до людини з оточення Ігоря Котвіцького, бізнес-партнера міністра МВС Арсена Авакова.

Ірина Степаненко

Події розгону «Газетного ряду» з залученням правоохоронців тільки підтверджують це припущення.

Задача комісії Степаненко полягала у відборі нових поліцейських та перепризначення чинних, які претендують на вищу посаду, зокрема, на керівну.

У приміщенні ГУНП вона провела співбесіду щодо зайняття вакантних посад ГУНП в Полтавській області, повідомляє «Кремень тудей».

За результатами «чесної», «прозорої» та «непідкупної» співбесіди, комісія рекомендувала всіх кандидатів на зайняття вищезгаданих посад. Усіх, зокрема й Валентина Кириченка з його вкрай низькими результатами, показаними на переатестації.

Наслідком таких «ротацій» із недолюстрованими кадрами стають скарги полтавців на зростання кількості наркоманів, наркопритонів у місті й бездіяльність поліції у їх ліквідації, неадекватні дії правоохоронців, які ледь не вбили пенсіонера-інваліда тощо.

До слова, такі факти свавілля з боку правоохоронців у Полтаві непоодинокі й тривають не один рік.

Навесні 2015 року батальйон спецпризначення «Полтава» з нашивками МВС та нагнані тітушки заблокували пересування жильців будинку по вул. Ляхова, 12, А, й завдали тілесні ушкодження кільком мешканцям.

В ТЕМУ: Спецпризначенці і тітушки влаштували бійку з місцевими жителями, захищаючи будмайданчик депутата-комуніста

Загалом дії комісії під керівництвом Степаненко, яка протягує «потрібних» людей на керівні посади обласної поліції, пояснюють багато моментів провальної роботи правоохоронців. Також дають зрозуміти, що останні поставлені захищати не громадян, а приватні бізнес інтереси окремих посадовців із орбіти Міністра внутрішніх справ та його «смотрящих». 

Фото з комісії Максима Самойдюка 


Читайте також:
Мешканці села Шедієве навели лад із місцевим джерелом і очистили від сміття прилеглу до нього територію.
09:09
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42