Іслам у Китаї офіційно оголошено хворобою

СВІТ
21 лютого, 14:53
Іслам у Китаї офіційно оголошено хворобою
Фото: Doğu Türkistan

Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.

Доволі показовим прикладом подвійних стандартів режиму до мусульман слугує заява генерального консула КНР у Стамбулі товариша Вея Сяодонґа. Напередодні цей діяч Комуністичної партії Китаю вкотре підтвердив, що всі уйґури становлять для Пекіна «загрозу».

Фактично, на високому дипломатичному рівні чи не вперше прозвучала правда стосовно надзвичайно катастрофічної ситуації в окупованому китайцями (ханьцями — прим. ред.) Східному Туркестані. Цілий народ, а також ісламську віру, яку він сповідує, оголошено поза законом.

«Існування розгалуженої мережі виправних таборів у Сіньцзяні [Східному Туркестані — прим. ред.], де тримають дорослих і дітей, це вимога стабільності та порядку у китайській державі. Ми не хочемо, щоби нам загрожував релігійний екстремізм чи тероризм. Уйґурські мусульмани, які становлять меншість [загальна кількість у КНР майже 35 мільйонів осіб — прим. ред.] — це психічно хворі люди.

У них мозок хворий, тому ми їх вимушені лікуємо. Іслам у Китаї оголошений хворобою, адже він таким і є. Ми вимагаємо від мусульман відмовитися від сповідування небезпечної релігійної течії заради їхнього ж блага. Не може існувати у комуністичній державі чужа їй ідеологія чи релігія», — заявив Вей Сяодонґ.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що на тлі нової хвилі боротьби з корупціонерами Комуністична партія Китаю цементує владу диктатора. Сі Цзіньпін стає реінкарнацією Мао Цзедуна.

Читайте також:
Війна
Причиною падіння літака могла стати «дружня» робота російської ППО
28 березня, 17:50
Війна
Як скоро московські загарбники знову посунуть свої озброєні багатотисячні орди на захід від Ростова-на-Дону, одному Всевишньому відомо...
22 березня, 13:41
Політика
Пекін і Тель-Авів мають спільну мету, яка полягає у знищенні мусульманської громади. Для першого це уйґури, для другого — палестинці.
13 березня, 12:38
Війна
На російські самовиправдання українцям має бути байдуже. Агресор зі Сходу прагне дегуманізації жертви, яку публічно записує до терористів.
08 березня, 08:18
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Війна
Сіоністська банда на чолі з Бібі Сатаньягу топить Ґазу у палестинській крові. Окупантів не зупиняють навіть сотні смертей бойовиків ЦАХАЛ.
20 лютого, 12:34