Історія успіху братів Дасслерів

06.10.2020, 14:43

Взуттєва фірма, яка повністю змінила ринок спортивних товарів.

Це унікальна історія успіху братів Дасслерів, яким вдалося повністю змінити ринок спортивних товарів. А зараз їх бренди стають все більш популярними.

Рудольф та Адольф народилися у бідній родині. 1924 року вони відкрили взуттєву фірму «Gebrüder Dassler». Рудольф продавав взуття місцевим атлетам, а Адольф займався виробництвом на фабриці.

У 1933 році до влади прийшов Гітлер і це відкрило нові можливості братам. Через спорт молодь залучали до партії, а для цього потрібно було багато взуття.

1936 року в Берліні проводилися Олімпійські ігри. Брати шукали спортсмена, який би прорекламував взуття на Олімпіаді. Адольф запропонував Джессі Оуенса. І всупереч брату, який хотів підтримати німецьких спортсменів, він привіз на змагання бутси, пошиті для Джессі.

Темношкірий спортсмен з Америки у взутті Дасслерів завоював 4 золоті медалі на очах у Гітлера. Ця подія прославила взуття Дасслерів на весь світ, але вщент посварила братів. 1948 року вони повністю припинили співпрацю і кожен забрав по одній із фабрик.

Дасслери почали змагатися як в дитинстві, але уже на ринку спортивних товарів. З моменту розподілу бізнесу брати не спілкувалися. І коли 1974 року у Рудольфа виявили рак легенів, Адольф не прийшов навіть на кладовище до брата.

Ви вже здогадалися про які бренди йде мова?

Це виробники взуття Adidas та Puma. До речі, Puma довго була провінційною компанією, а успіх прийшов до неї лише після смерті Рудольфа.

А от компанія Adidas завоювала світ на початку 1950-х років і жодні змагання не проходили без взуття з трьома смужками. До початку 70-х Adidas став великим спортивним виробником.

Як думаєте, постійна конкуренція допомогла братам перевершити самих себе і створити два всесвітньовідомих бренди? Чи при співпраці вони створили б щось більш грандіозне?

Читайте також:
Грем Шема вже тричі літав на літаку «Cessna 172» як стажист.
14 січня, 11:08
У Кирилівці на Утлюцькому лимані помітили зграю лебедів з молодим виводком.
11 січня, 15:18
Водій облаштував у своєму мікроавтобусі «Різдвяну резиденцію добра на колесах».
09 січня, 15:32
Зараз взуття можна купити за 500 доларів.
06 січня, 18:48
Власник назвав крамницю на честь загиблого полтавця Антона Цедіка.
04 січня, 19:54
Застосування піротехніки під час святкування Нового року у середмісті італійської столиці спричинило масову загибель птахів.
02 січня, 17:14