Іван Баканов привітав співробітників СБУ з професійним святом

25 березня, 14:42
Іван Баканов
Іван Баканов
Фото: liga.net

Голова СБУ нагадав, що працівники відомства часто ціною власною життя гарантують безпеку українців.

Сьогодні ми відзначаємо 28-му річницю створення Служби безпеки України! І я щиро вітаю кожного співробітника СБУ з нашим професійним святом. Чудово знаю, що для вас Служба – не просто робота, а покликання, що проходить крізь все ваше життя. Це місія, яку ви з честю виконуєте.

Про це йдеться в привітанні Івана Баканова, розміщеному на сайті СБУ.

«Наше завдання – гарантувати безпеку українців за будь-яку ціну. А іноді вона дуже висока – минулий рік поповнив список Героїв, які поклали своє життя на сході України. Пам’ятаємо кожного з них… Кожного з наших колег, хто ціною власної долі забезпечує мир і спокій у нашій країні», – нагадав голова СБУ.

Баканов зазначив, що за останній рік працівники спецслужби набули нового досвіду і стали ще сильнішими.

«Сьогодні Служба, як і вся країна, протидіє новому виклику світового масштабу – епідемії коронавірусу. Швидко, чітко та злагоджено, у співпраці з усіма органами державної влади. Боротьба з агресором у гібридній війні, контррозвідка і кібербезпека, захист національної державності та об’єктів критичної інфраструктури, робота слідчих органів – у кожному з цих напрямів ми маємо результати», – додав Іван Баканов.

Він висловив переконання, що відданість, принциповість і компетентність СБУ дозволить досягти нашої головної мети – аби кожен українець міг почувати себе в безпеці.

Читайте також:
В спецслужбі зовсім вже заплутались в цифрах?
14 травня, 15:38
Закон "Про національну безпеку України" прямо визначає обов'язком СБУ здійснювати контррозвідувальний захист економічної безпеки держави.
28 квітня, 21:08
Йдеться про колишнього співробітника Центру спецоперацій «А» СБУ.
16 квітня, 16:38
Питання про те, чи можна вважати операцію затримання агента ФСБ РФ у лавах української спецслужби успішною продовжує циркулювати у мережі.
15 квітня, 11:45
В СБУ стверджують, що Валерій Шайтанов, який є одним з колишніх керівників Центру «А», працював на ФСБ.
14 квітня, 15:11
Сall-центр працював на заборонену російську пошукову систему «Яндекс».
09 квітня, 14:39