Івано-Франківський осередок УПЦ МП очолив штатний гебіст Сторожук

Опінії
28.11.2022, 08:45
Івано-Франківський осередок УПЦ МП очолив штатний гебіст Сторожук
Фото: Facebook

Служба безпеки України мусить невідкладно звернути увагу на чекістів у рясах на Галичині. Там вирує кубло потенційних колаборантів.

Прес-офіцер у 112 Бригада територіальної оборони міста Києва

Нова гібридна спецоперація Кремля – фігуранта "Миротворця" обрали на єпископа Московського патріархату. І не де-небудь, а безпосередньо у бандерівському краю – на Івано-Франківщині!

Керівництво Московського патріархату – вона ж Церква окупанта – йде на свідоме загострення і провокацію. Очевидно таку задачу отримали від своїх кураторів із Москви.

Відтак вирішили висвятити на Івано-Франківщину професійного провокатора з чималим досвідом, відвертого сепаратиста і за сумісництвом громадянина України Андрія Сторожука. Він більш відомий під псевдонімом "Нікіта (Сторожук)".

Нікіта Сторожук став відомим після того, як під час пандемії коронавірусу увірвався до редакції газети "Молодий Буковинець" кричав, що він хворий на коронавірус, кашляв і погрожував усіх заразити. Але цьому провокатору все зійшло з рук, ніхто не покарав його за погрози журналістам.

Так, його ніхто не покарав за тероризм, навіть не ізолювали від людей! Очевидно цього горе терориста вартувало б тоді бодай відвезти на огляд психіатра.

Також цей ділок напередодні повномасштабної російської агресії проти України приймав і розміщував у Чернівцях російського агента та пропагандиста Сєргєя Мудрова. Пропагандист Мудров взяв у Сторожука інтерв'ю, в якому той розповів про «утиски православних і рускоязичних в Україні озвірілими націоналістами».

Тепер, імовірно, задача цього провокатора буде розпалення релігійної ворожнечі та створення картинки для російських пропагандистів на Прикарпатті. Останнє слово за нашими спецслужбами!

Читайте також:
Війна
Як "Слуга не українського народу" Василевська-Смаглюк, обрана по округу в Бучі й Бородянці, 24 лютого закликала українців не евакуюватися
27 січня, 10:35
Кримінал
Зловмисники збирали розвіддані про місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони
14 січня, 12:31
Кримінал
СБУ арештувала майно колишнього міністра освіти часів януковича на понад 2 млн доларів
09 січня, 13:18
Кримінал
Справа набула резонансу після того, як у реєстрі судових рішень помітили відповідну ухвалу.
06 січня, 16:04
Кримінал
Колишньому право(п)охоронцю загрожує покарання у вигляді примусового позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.
06 січня, 14:51
Кримінал
Зловмисник неодноразово закликав підтримати збройну агресію рф проти України
30.12.2022, 21:05