Ізраїлем править банда, яка розпалює війну та проводить етнічні чистки — Егуд Ольмерт

ВІЙНА
27 лютого, 16:13
Ізраїлем править банда, яка розпалює війну та проводить етнічні чистки — Егуд Ольмерт

Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.

Егуд Ольмерт, ексочільник сіоністського «Ізраїлю» та непримиренний політичний ворог Нетаньяху, заявив, що справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.

Він стверджує, що різанина в Газі — лише перший крок планів угруповання Нетаньяху щодо етнічної чистки Західного берега від палестинців.

За словами колишнього прем'єр-міністра «Ізраїлю», крайні сіоністи — т.зв. «міністр нацбезпеки» Ітамар Бен-Гвір та головний скарбник сіоністського режиму «Ізраїль» Бецалель Смотрич взяли під контроль «уряд Ізраїлю і перетворили Нетаньяху на свого слугу».

«Газа це лише платформа, яку ця банда («уряд» Нетаньяху) хоче побудувати як основу, на якій вестиметься справжня боротьба, яку вони затіяли: битва за Західний берег та Храмову гору шляхом етнічних чисток від палестинців та мусульман», — попередив Ольмерт.

Егуд Ольмерт наголосив, що банда Нетаньяху хоче анексувати ці території, зробивши їх «Ізраїлем». Однак цієї мети не буде досягнуто без масштабної війни.

Нагадаємо, що за нинішніми подіями у Палестині стоять т.зв. сіоністи євангелісти, підтримувана США секта релігійних маніяків, яка у тісному співробітництві з євреями сіоністами проголосила мета створення т.зв. «Великого Ізраїлю», руйнування мечеті аль-Акса та будівництво на його руїнах «храму Соломона», щоб прискорити прихід «царя юдейського».

Релігійні фанатики в США та в «Ізраїлі» вважають, що «цар юдейський» з'явиться тоді, коли розпочнеться Армагеддон.

Сьогодні близько 700 000 т.зв. єврейських поселенців живуть приблизно у 300 незаконних поселеннях на окупованому Західному березі та у східній частині окупованого «Ізраїлем» аль-Кудса (Єрусалима)

Усі ці єврейські поселення вважаються незаконними відповідно до т.зв. «Міжнародним правом».

Як пишуть коментатори, те що відбувається в Палестині показує, що сіоністське угруповування «Ізраїль» досягло піку психопатії у своїй людиноненависницькій політиці, остаточно оформившись в етнічно відокремлену сектантську ерзац-державу релігійних маніяків, яка поставила перед собою ціль: масово винищити мусульман Палестини, ініціювати велику війну для того, щоб підготувати прихід машіаха (царя іудейського).

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Різанина в Самашки
06 квітня, 10:42
Кримінал
Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.
14 березня, 14:57
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20
Війна
Суд вимагає від Ізраїлю вжити заходів, «щоб уникнути будь-яких дій, які були б рівнозначні геноциду»
26 січня, 17:05
Війна
Слухання по справі у суді почнуться наступного тижня.
06 січня, 08:36
Політика
Туреччина вітатиме академіків і вчених, які зазнають переслідувань за свої погляди на війну в Газі
27.12.2023, 17:55