Ізраїльська армія вбила 70 осіб у таборі біженців у Секторі Гази

СВІТ
25.12.2023, 11:02
Ізраїльська армія вбила 70 осіб у таборі біженців у Секторі Гази

Це масове вбивство, яке відбулося на переповненій площі, де живуть люди.

Щонайменше 70 людей загинули в результаті ізраїльської атаки на табір біженців Аль-Магазі в центральній частині Сектора Гази в неділю.

Про це повідомляє CNN з посиланням на  Міністерство охорони здоров'я Сектора Гази.

На відео, опублікованому палестинським Червоним Півмісяцем, видно, як кількох поранених з табору забирають у машини швидкої допомоги. 

Речник міністерства Ашраф Аль-Кідра в телеграм-пості на акаунті міністерства написав, що те, що відбувається в таборі Магазі — це масове вбивство, яке відбувається на переповненій площі, де живуть люди.

У відповідь на запит журналістів Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявила, що отримала повідомлення про інцидент у таборі, яке зараз перевіряє.

Незважаючи на міжнародну критику з боку деяких найвірніших союзників Ізраїлю через збільшення кількості жертв серед цивільного населення в Секторі Гази, Ізраїль не змінив курс щодо політики терору у Палестині.

«Останній Бастіон» нагадує, що ізраїльська армія розпочала запеклі бої на Західному березі річки Йордан. Режиму Нетаньягу виявилося мало палестинської крові та смертей у Ґазі, тому ЦАХАЛ перейшов до етнічних чисток на теренах Палестинської держави, якою керують представники руху ФАТХ.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Сіоністська маріонетка із берегів Потомаку обрала шлях конфронтації з Ізраїлем. 46-й президент США вмив руки палестинською кров'ю.
11 квітня, 12:19
Світ
Сміховинний військово-релігійний політичний режим в Ірані нарешті відповів сіоністам. Усі посольства Ізраїля названо «законною ціллю».
09 квітня, 19:34
Політика
Дипломатичний діалог між Абу-Дабі та Тель-Авівом «заморожено» на невизначений термін. Причина: вбивство 7 працівників ООН у Ґазі.
07 квітня, 14:42
Світ
«ЗА» проголосувало 14 членів Ради безпеки із 15, США – утрималися.
25 березня, 18:07
Світ
Держдеп США оголосив санкції проти низки ізраїльських поселенців на окупованому Західному березі річки Йордан.
15 березня, 09:25
Світ
На жаль, припинення масових убивств у смузі Ґази триватиме не довше за священний для мусульман місяць Рамадан. Потім терор відновиться.
28 лютого, 08:23