Ізраїльські терористи заявили, що хочуть повністю знищити Ґазу

ВІЙНА
07.05.2025, 10:03
Ізраїльські терористи заявили, що хочуть повністю знищити Ґазу

Уряд державного утворення Ізраїль хоче повністю окупувати Газу.

Ультраправий міністр фінансів Ізраїлю сіоніст Бецалель Смотрич зробив таку заяву під час виступу на конференції в окупованому поселенні Офра на Західному березі річки Йордан, повідомляє The Guardian.

«Ґаза буде повністю зруйнована, цивільне населення буде відправлено на південь, у гуманітарну зону без ХАМАСу і тероризму, звідки вони почнуть масово виїжджати до третіх країн», — сказав він.

Смотрич, який нещодавно заявив, що Ізраїль не піде із Ґази навіть якщо буде укладена ще одна угода про звільнення заручників, висловив сподівання, що територія буде офіційно окупована під час каденції теперішнього уряду, яка може тривати до кінця наступного року.

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Війна
За інформацією МОЗ «Ізраїлю», за добу внаслідок ракетних обстрілів постраждали 303 особи.
вчора, 14:05
Війна
«Ізраїль» шукає рішення, щоб подолати дефіцит запасів.
15 березня, 10:14
Історія
«Іранський Шиндлер»: як дипломат Абдул Хосейн Сардари рятував євреїв під час Другої світової війни.
14 березня, 21:18
Війна
Літак-заправник Boeing KC-135 Stratotanker залишається основою стратегічної авіації США.
13 березня, 07:25
Війна
У Міністерстві закордонних справ Ірану підтвердили, що новий верховний лідер Моджтабу Хаменеї зазнав поранень.
12 березня, 12:25
Війна
Безпілотники вдарили по паливних баках у порту.
11 березня, 18:03