Ізраїльський посол допомагатиме вітчизняній поліції боротися з антисемітизмом в Україні

01.08.2020, 16:32
Ізраїльський посол допомагатиме вітчизняній поліції боротися з антисемітизмом в Україні
Фото: Google

Заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук обговорила з послом Ізраїля Джоелом Ліоном шляхи протидії проявам антисемітизму.

Відповідний звіт після зустрічі 31 липня оприлюднили на єдиному порталі органів системи МВС України.

За словами Тетяни Ковальчук, станом на літо 2020 року в українському суспільстві не спостерігається тенденції до зростання антисемітських настроїв, особливо попри поодинокі напади на синагоги.

«Правоохоронні органи зафіксували тільки 7 порушень за ознаками злочину, передбаченого статтею 161 Кримінального кодексу України. Навряд слід говорити про системність чи загрозливе зростання антисемітизму, адже наша країна показує найнижчий рівень негативного ставлення до євреїв серед усіх держав Східної Європи», — наголосила заступниця очільника МВС.

Своєю чергою ізраїльський дипломат висловився з приводу нагальної необхідності впровадження у правовому полі України такої дефініції як "антисемітизм", що її подає Міжнародний альянс пам'яті Голокосту.

«Вважаємо, що без цього кроку неможливо ефективно протидіяти всім проявам ворожості до євреїв, оскільки антисемітські висловлювання, стереотипи часто виявляються несвідомо або в непрямих або замаскованих виразах. Ми готові провести ряд тематичних семінарів для поліціянтів, курсантів й представників інших силових органів України, які передбачали б інтерактивне спілкування з фахівцями та вченими щодо розпізнавання проявів антисемітизму, ефективно запобігати та реагувати на такі випадки», — заявив Джоел Ліон.

Читайте також:
В Британії також опублікували картку потенційного союзу з Україною та Польщею.
23 січня, 08:19
Про це заявив Дмитро Кулеба
22 січня, 21:23
Народні обранці та урядовці України під проводом Давида Арахамії та Юрія Бойка відвідали святковий захід у посольстві КНР.
20 січня, 13:29
Реджеп Тайїп Ердоган має приїхати до Києва 3 лютого, ймовірно, щоби віднадити Кремль від намірів повномасштабної війни.
20 січня, 11:06
Про це заявив Ентоні Блінкен напередодні візиту в Київ
19 січня, 11:52
"Він намагається відновити те, що мав раніше"
17 січня, 16:43