Ізраїльський посол допомагатиме вітчизняній поліції боротися з антисемітизмом в Україні

01 серпня, 16:32
Ізраїльський посол допомагатиме вітчизняній поліції боротися з антисемітизмом в Україні
Фото: Google

Заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук обговорила з послом Ізраїля Джоелом Ліоном шляхи протидії проявам антисемітизму.

Відповідний звіт після зустрічі 31 липня оприлюднили на єдиному порталі органів системи МВС України.

За словами Тетяни Ковальчук, станом на літо 2020 року в українському суспільстві не спостерігається тенденції до зростання антисемітських настроїв, особливо попри поодинокі напади на синагоги.

«Правоохоронні органи зафіксували тільки 7 порушень за ознаками злочину, передбаченого статтею 161 Кримінального кодексу України. Навряд слід говорити про системність чи загрозливе зростання антисемітизму, адже наша країна показує найнижчий рівень негативного ставлення до євреїв серед усіх держав Східної Європи», — наголосила заступниця очільника МВС.

Своєю чергою ізраїльський дипломат висловився з приводу нагальної необхідності впровадження у правовому полі України такої дефініції як "антисемітизм", що її подає Міжнародний альянс пам'яті Голокосту.

«Вважаємо, що без цього кроку неможливо ефективно протидіяти всім проявам ворожості до євреїв, оскільки антисемітські висловлювання, стереотипи часто виявляються несвідомо або в непрямих або замаскованих виразах. Ми готові провести ряд тематичних семінарів для поліціянтів, курсантів й представників інших силових органів України, які передбачали б інтерактивне спілкування з фахівцями та вченими щодо розпізнавання проявів антисемітизму, ефективно запобігати та реагувати на такі випадки», — заявив Джоел Ліон.

Читайте також:
Білоруська сторона поінформувала про ситуацію навколо затримання на території РБ російських бойовиків.
30 липня, 16:50
Лідери непримиренних балканських країн — Сербії та Косового — готуються до своєї першої зустрічі для налагодження двосторонніх відносин.
27 червня, 11:25
Спільну кампанію у лівійській та сирійській громадянських війнах планують міністерства закордонних справ і оборони Туреччини й РФ.
14 червня, 10:38
Дипломатична служба України за рік президентства Володимира Зеленського втратила свою суб'єктність.
05 червня, 12:49
Йоель Ліон порадив українцям не нарікати на кількість євреїв-олігархів та забути про власну історію.
03 червня, 18:23
"Гарант" прагне заплямувати тих, хто заважав і нині заважає отримувати "вподобайки" з виборців, кому "какая разніца"...
21 травня, 12:43