Ізраїльський посол допомагатиме вітчизняній поліції боротися з антисемітизмом в Україні

01.08.2020, 16:32
Ізраїльський посол допомагатиме вітчизняній поліції боротися з антисемітизмом в Україні
Фото: Google

Заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук обговорила з послом Ізраїля Джоелом Ліоном шляхи протидії проявам антисемітизму.

Відповідний звіт після зустрічі 31 липня оприлюднили на єдиному порталі органів системи МВС України.

За словами Тетяни Ковальчук, станом на літо 2020 року в українському суспільстві не спостерігається тенденції до зростання антисемітських настроїв, особливо попри поодинокі напади на синагоги.

«Правоохоронні органи зафіксували тільки 7 порушень за ознаками злочину, передбаченого статтею 161 Кримінального кодексу України. Навряд слід говорити про системність чи загрозливе зростання антисемітизму, адже наша країна показує найнижчий рівень негативного ставлення до євреїв серед усіх держав Східної Європи», — наголосила заступниця очільника МВС.

Своєю чергою ізраїльський дипломат висловився з приводу нагальної необхідності впровадження у правовому полі України такої дефініції як "антисемітизм", що її подає Міжнародний альянс пам'яті Голокосту.

«Вважаємо, що без цього кроку неможливо ефективно протидіяти всім проявам ворожості до євреїв, оскільки антисемітські висловлювання, стереотипи часто виявляються несвідомо або в непрямих або замаскованих виразах. Ми готові провести ряд тематичних семінарів для поліціянтів, курсантів й представників інших силових органів України, які передбачали б інтерактивне спілкування з фахівцями та вченими щодо розпізнавання проявів антисемітизму, ефективно запобігати та реагувати на такі випадки», — заявив Джоел Ліон.

Читайте також:
Офіційний Єреван вважає провокаційною союзницьку угоду, днями підписану президентами Азербайджану і Туреччині у місті Шуша.
19 червня, 08:59
Українці можуть сподіватися, що дружні стосунки з країною-аґресором можливі тільки за умови повної деокупації всіх наших територій.
12 червня, 17:04
Спікер естонського парламенту запевнив президента частково визнаної Республіки Косово у всебічній підтримці на шляху до євроінтеґрації.
11 червня, 10:34
Чемпіонат світу з дзюдо, який невдовзі відбудеться у Будапешті, може стати місцем, де у спаринґу зійдуться не тільки атлети, але й політики.
01 червня, 11:24
Туреччина посилює свій вплив у країнах Північної Африки; у найближчих планах — будівництво власної військової бази у Хартумі.
31 травня, 10:34
Звільнити журналіста також вимагають найвпливовіші держави світу.
25 травня, 16:47