Ізраїльський уряд займається систематичною дегуманізацією палестинців

СВІТ
07.11.2023, 16:44
Ізраїльський уряд займається систематичною дегуманізацією палестинців
Фото: Forward

Десятиліттями влада і засоби масової дезінформації державного утворення Ізраїль промивають мізки громадянам. Мета — демонізація палестинців.

Про це днями на публіку заявив відомий ізраїльський журналіст-антисіоніст Ґідеон Леві. Він роками намагається довести співвітчизникам, що Палестина — незаконно окупована територія, де вчиняється системний етноцид.

За словами Ґідеона Леві, в ізраїльському суспільстві відбувається планомірна дегуманізація палестинців. Ізраїльтянам, перш за все єврейського походження, змалечку вкладають пропагандистську брехню, що нібито палестинці (араби та мусульмани — прим. ред.) — не люди й на них не розповсюджуються права людини.

«Буду відвертим, якщо почухати шкіру багатьох ізраїльтян, ви це виявите неозброєним оком. Колись я взяв інтерв'ю у тодішнього кандидата на посаду прем'єр-міністра Ізраїлю Ехуда Барака і спитав його: «Що сталося б, якби ви народилися палестинцем?».

Він дав єдину відповідь, яка могла дати людина на його місці: «Я приєднався б до терористичної організації». В історії були й жорстокіші окупації, але в історії не було такого, щоби злочинець уявляв себе жертвою і кричав про це на весь світ. Власне, цей набір переконань дозволяє ізраїльтянам жити у світі із цими злочинами», — зазначив Ґідеон Леві.

Читайте також:
Війна
Після 12-денного конфлікту «Ізраїлю» з Іраном баланс сил на Близькому Сході змінюється.
08 липня, 07:29
Війна
Альтернатива двом державам: шейхи Хеврона пропонують створення емірату у союзі з «Ізраїлем».
06 липня, 18:44
Світ
У медіа писали, що під час бойових дій він разом із сім’єю ховався в бункері.
06 липня, 15:46
Війна
Під час цієї короткої війни Іран атакував понад 40 об’єктів інфраструктури «Ізраїлю».
05 липня, 14:03
Війна
В Ірані проходять церемонії прощання з жертвами конфлікту з «Ізраїлем» — іранськими воєначальниками та цивільними.
28 червня, 14:16
Війна
Верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї звернувся до народу, привітавши його з перемогою над США та «Ізраїлем».
26 червня, 16:55