Журналіст: Необхідно подолати колоніальну залежність України від ТНК

ПОЛІТИКА
02 січня, 11:37
Деякі іноземні лобісти тісно пов'язані з Соросом
Деякі іноземні лобісти тісно пов'язані з Соросом

Україна сама оплачує роботу агентів іноземного впливу.

Впродовж минулого року Україна стала ще більш залежною від іноземних впливів, переконаний журналіст і громадський активіст Руслан Кухарчук.

Йдеться, зокрема, про залежність від міжнародних фондів та транснаціональних корпорацій.

Своїми міркуваннями журналіст поділився у форматі новорічного побажання.

«Україно, з Новим роком! Бажаю тобі у цьому році позбутися паразитів та присосок, які обліпили тебе в останні 5 років з різних боків, а в останні півроку – з усіх боків. Я – про різноманітні наглядові ради та ради так званого громадського контролю. При кожній державній структурі та компанії. І про їхніх членів з зарплатами, починаючи від 20-30 тис дол на місяць. Тобто з зарплатами на рівні зарплат лідерів найзаможніших країн світу»,написав Кухарчук. 

«Половина з них – іноземні резиденти. А друга половина – іноземні агенти. І, звісно, їхнє головне завдання – налагодити ефективне і безпечне виведення наших грошей за межі України – на рахунки міжнародних фондів і транснаціоналів», – переконаний журналіст.

На думку Руслана Кухарчука, таку ситуацію потрібно терміново виправляти.

«Цю колоніальщину час припиняти. І всіх, хто на державних посадах працює на інтереси інших держав і транснаціоналів –  карати. Вже у новому 2020 році», – підсумував журналіст. 

Читайте також:
Влада РФ стежить за подіями на Кавказі, щоби потім екстраполювати їх на Сході України.
08:51
Індія готова застосувати війська у разі провокації зі сторони комуністичного Китаю на спірній території у Гімалайських горах.
26 вересня, 17:45
За ухвалення проєкту постанови, якою затверджено відповідну заяву, проголосували 228 депутатів за мінімально необхідних 226.
15 вересня, 16:47
Україна розраховує найближчим часом отримати реальну військову допомогу від Британії, в тому числі значний контракт на летальну зброю.
28 серпня, 19:05
З боку Лівану по ізраїльських солдатах відкрили вогонь
26 серпня, 15:45
Ненависть, із якою російська пропаганда демонізує ЄС, США і НАТО, свідчить про неспроможність Кремля бути гідним суперником.
26 серпня, 11:06