Кабмін хоче експортувати українську кров

ПОЛТАВА
27.03.2018, 07:58
Кабмін хоче експортувати українську кров

У Кабміні вважають, що експортний потенціал країни розшириться, якщо почати продавати компоненти донорської крові і препарати, виготовлені з донорської крові та її компонентів.

Нагадуємо, що, згідно з чинним законодавством, компоненти та препарати донорської крові дозволяється продавати за межами України лише за умови, що наявні запаси повністю забезпечують потребу в них з боку населення України.

Як розповіли в уряді, посилаючись на данні МОЗ, в Україні наразі не лише вистачає донорської крові для забезпечення внутрішніх потреб, але є ще й залишки. Саме ті залишки уряд і пропонує продавати.

«Згідно з інформацією МОЗ, наявні залишки сировини у станцій переливання крові і центрів крові України, а також наявні виробничі потужності та залишки готової і незавершеної продукції покривають обсяги обов’язкового забезпечення потреб охорони здоров’я населення України в препаратах донорської крові», — йдеться в повідомленні Кабміну.

Уряд вважає це рішення дуже прогресивним та оцінює його позитивно.

«Ухвалене розпорядження розроблено на виконання вимог частини третьої статті 22 Закону України “Про донорство крові та її компонентів”. Прийняття документа не лише дозволить розширити експортний потенціал України, але й сприятиме збільшенню обсягів виробництва лікарських засобів», — заявляють у Кабінеті Міністрів.

Від себе хочу зазначити, що Кабінет Міністрів України недопрацьовує. Як можна не враховувати в експортному потенціалі України донорські органи українців, а саме серця, печінки, нирки, очі, залози, шкіру, та інше.

На жаль, кабмінівські експортери не врахували того, що внаслідок їх злочинних дій по відношенню до населення України, переважна кількість молодих потенційних донорів виїхала за межі України. На теренах Неньки залишилися переважним чином пенсіонери і діти.

Враховуючи те, що в Кабінеті Міністрів України працюють переважним чином молоді та вгодовані, пропоную почати відбір донорської крові та донорських органів на експорт саме у представників Кабміну.

І, уважаю, що українцям дуже пощастило тим, що Гройсмани, Супруни, та інші представники «експортної популяції» не надихнулися прикладом фашистів, які робили абажури до ламп зі шкіри людей.

Геннадій Сікалов

Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
20 лютого, 10:52