Кабмін не дає Полтавщині увімкнути опалення – ОДА.

ПОЛТАВА
20.10.2014, 13:09
Кабмін не дає Полтавщині увімкнути опалення – ОДА.

Але завтра-післязавтра можуть дозволити.

Температура в Полтавській області вже сягнула необхідного триденного мінімуму, щоб комунальники мали право увімкнути опалення. Проте на це область має отримати дозвіл двох міністерств.

Перший заступник директора Департаменту ЖКГ Полтавської облдержадміністрації Юрій Злобін заявив, що «якби не потрібно було погоджувати дату опалювального сезону із міністерствами, його б в області вже розпочали».

Опалювальний сезон потрібно розпочати 21-22 жовтня – наполягають в Департаменті ЖКГ Полтавської облдержадміністрації.

За словами чиновника середньодобова температура в окремих регіонах області вимагає, згідно законних санітарних норм, подати тепло в оселі. Проте цього року остаточне рішення за урядом.

«Ми маємо технічні можливості почати опалювальний сезон, але згідно із постановою маємо погодити із Міністерством паливної енергетики та Міністерством ЖКГ початок опалювального сезону. Ми мали сподівання, була розмова з міністерствами, що отримаємо погодження дат. Але в суботу було +4 градуси, в неділю +1, сьогодні середньодобова температура, мабуть, також буде менше +8. Ми домовилися розглянути питання із Міністерством, щодо початку опалювального сезону 21-22 жовтня,» - розповів на нараді полтавський комунальник.


Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00