Кабмін не дає Полтавщині увімкнути опалення – ОДА.

ПОЛТАВА
20.10.2014, 13:09
Кабмін не дає Полтавщині увімкнути опалення – ОДА.

Але завтра-післязавтра можуть дозволити.

Температура в Полтавській області вже сягнула необхідного триденного мінімуму, щоб комунальники мали право увімкнути опалення. Проте на це область має отримати дозвіл двох міністерств.

Перший заступник директора Департаменту ЖКГ Полтавської облдержадміністрації Юрій Злобін заявив, що «якби не потрібно було погоджувати дату опалювального сезону із міністерствами, його б в області вже розпочали».

Опалювальний сезон потрібно розпочати 21-22 жовтня – наполягають в Департаменті ЖКГ Полтавської облдержадміністрації.

За словами чиновника середньодобова температура в окремих регіонах області вимагає, згідно законних санітарних норм, подати тепло в оселі. Проте цього року остаточне рішення за урядом.

«Ми маємо технічні можливості почати опалювальний сезон, але згідно із постановою маємо погодити із Міністерством паливної енергетики та Міністерством ЖКГ початок опалювального сезону. Ми мали сподівання, була розмова з міністерствами, що отримаємо погодження дат. Але в суботу було +4 градуси, в неділю +1, сьогодні середньодобова температура, мабуть, також буде менше +8. Ми домовилися розглянути питання із Міністерством, щодо початку опалювального сезону 21-22 жовтня,» - розповів на нараді полтавський комунальник.


Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15