Кадрова політика ЗСУ у руках проросійських блазнів

ВІЙНА
19 лютого, 07:25
Кадрова політика ЗСУ у руках проросійських блазнів
Фото: Facebook

Ніхто так активно не копає яму українцям, як самі ж українці. Нашими руками ворог хоче загнати у нову пастку гібридної війни.

Генерал-полковник Олександр Сирський став «м'ясником» за президентства «найвеличнішого лідора світу» Володимира Зеленського. Хоча на війні незмінно від 2014 року.

Та аж до року 2023-го, будучи активним користувачем мереж, ніхто із не військовиків не чув, що є в армії такий «м'ясник». Принаймні з Дебальцевого Сирський вивів війська у 2015 році із мінімальними втратами (близько 200 загиблих).

А крику тоді було, а вереску, ніби є у світі війни, на яких ніхто не гине.

Бо там, де нема хунти, а є сяка-така Конституція, генерали підпорядковані вищому політичному керівництву. І яке завдання поставлять перед ними «цивільні шпінгалети», таке й будуть виконувати.

Скажуть берегти людей — спланують операції з мінімальними людськими втратами. Скажуть тримати висоту, бо «Верховний», зуб дав, що фортеця імені його незламності стоятиме «і нині, і прісно, і повсякчас», — будуть слати резерви в мішки й казани.

Доки, звісно, супостати не рознесуть КАБами ту фортецю у «нуль», а гарнізон тікатиме манівцями. І позаяк кадрова політика у ЗСУ — теж у руках верховного головнокомандувача (або його няньки), то й офіцерів на командні посади підбиратимуть відповідних.

І шукати причини жахливих втрат десь за межами Офісу пРезидента на вулиці Банковій у місті Києві — значить марно гаяти час. А також, сприяти новим безглуздим і невиправданим втратам.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Політика
Володимир Зеленський зробив заяву про ухилянтів від мобілізації
12 квітня, 10:00
Позиція
Бо тоді від годівниці буде відлучена злодійкувата команда 5-6 менеджерів, яка вперто й послідовно розвалює фронт.
10 квітня, 10:05
Опінії
За підсумками п’яти років необхідно звітувати. За кожен пункт програми. За кожну свою дію. За результати та наслідки.
02 квітня, 09:37
Політика
Влада Азербайджану відмовилася приймати найвеличнішого лідора Всесвіту
01 березня, 15:09
Опінії
Двох сестер повернули із окупованої Луганської області: вони майже два роки не бачили маму. Зеленському по цимбалах, його діти в безпеці.
26 лютого, 16:45
Опінії
Більшість населення України — інфозалежні люди без критично-логічного мислення. І це біда, яка масштабується на тлі воєнних поразок.
22 лютого, 13:45