Камерний хор «Гілея» заспівав для полтавців

ПОЛТАВА
12.01.2017, 10:43
Камерний хор «Гілея» заспівав для полтавців

До новорічних свят у Краєзнавчому музеї вже традиційно виступив відомий міжнародний камерний хор «Гілея».

Новорічним подарунком для полтавців стала концертна програма «Різдвяне сяйво», в якій було виконано такі твори як «Богородице Діво», «Тиха ніч», «Павочка», «Возвеселімся», «Щедрик», «Боже, великий, єдиний» та інші.

Камерний хор «Гілея» заспівав для полтавців_1

Також гості свята змогли прослухати зворушливі Різдвяні поезії у виконанні Олени Гопей - режисера аматорського театру «Під сходами».

Камерний хор «Гілея» заспівав для полтавців_3

Довідково: Історія «Гілеї» починається в жовтні 1998 року, під проводом заслуженого працівника культури Павла Лиманського (1951-2001рр.). Зараз же його очолюють Світлана Гогохія (президент Творчого громадського об’єднання «Гілея»), Леонід Журавський (художній керівник та головний диригент) та Ганна Куриленко (диригент-хормейстер).

Відділ моніторингу

Читайте також:
Полтава
Істерика перед фіналом: як корупціонери намагаються урвати останнє з Полтави.
12 грудня, 16:15
Полтава
Прокурор Євген Гладій їх покриває. Допоки?
11 грудня, 08:25
Полтава
Причиною виключення Польщі з механізму ЄС була її значна витрата на українців, яких вона прийняла.
09 грудня, 08:32
Полтава
Мільйони для поліції — і ще окремо на охорону: для чого місто наймає приватних охоронців?
04 грудня, 15:19