Канцлер, котрому historia non magistra vitae

Опінії
19.03.2022, 11:10
Канцлер, котрому historia non magistra vitae

У вільному перекладі: кому затесати кілок на голові однаково, що два пальці об велике будівництво

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Як би нам звідси, з бомбосховища, не спровокувати дипломатичний скандал.

Виходячи з того, що МЗС Алеманії інколи приймає тверезі рішення, упевнені, що будні і свята алеманська міністерка Анналена Бербок починає з перегляду сайту Останнього Бастіону. Тут поганого не порадять. А ось їхній херр канцлер, певно, послуговується РашеюТудей, тому від деяких його меседжів відгонить протухлими груздями і ханти-мансійським Уралсом.

Порівняймо сусідські преференції. Коли мусьє Макрон відчуває потребу чи не в щоденному спілкуванні з дияволом, це свідчить не лише про його компанійський характер – французи щонайменше не естонці. Головна ж домінуюча спонука у цьому франко-фашистському діалозі – квітень.

То таке, що квартировинаймачеві Єлисейського палацу можна було б і розслабитися з 33 відсотками підтримки за три тижні до виборів, але хтось знає, що можна очікувати від навіженої Марін Ле Пен, безпощадного соціаліста Меланшона та ультраправого есеїста Земмура? Тому рафінований європеєць Еммануель змушений якшатися з виродком, оскільки відсоток-другий електорального прокремлядського гною на Мулен Руж не валяється. Після кожної відеоконференції зі щуром делікатний француз міняє плазму – смердить явно руським духом.

У херра ж зовсім інші обставини. Виборне ристалище позаду, попереду ще три з половиною роки «кермуй – не хочу», крути-верти краном на європейському газовому хабі, грайся кубометрами і совістю, тому Шольц може плюнути на світовий антиерефівський консенсус і заявити таке, що на нормальну голову не налазить.

«Абсолютно неприпустимо, коли вихідців з Росії ображають, обзивають чи піддають фізичним нападам. Тому що це війна Путіна. Тільки він один несе відповідальність за це», − написав не щур з путінського пулу Асад, не еритрейський пітекантроп Афеверкі, не північнокорейський лантух Ир!

Шановні людоньки з ЄС! Оте «абсолютно неприпустиме», виголошене вашим європейським лідером, німецьким канцлером Олафом Шольцем. Вірним продовжувачем справи Шрьодера-Меркель у всій своїй проросійській красі. 

Виведіть того загазованого канцлера з трансу, бо херр «соколів шойгу», що скидають бомби на міста і села України, «ображених» денацифікаторів, які розстрілюють черги за хлібом, зносять театри,  школи і пологові будинки, оголосить почесними громадянами Берліна.

Херр до історії, певно, ніяким боком. Що ж ти, херре, несеш?! По-твоєму виходить, що «обзивати» не можна й «білявих бестій з чисто нордичним норовом», які у нестямі зіґували фюреру? Гіммлер з Паулюсом – виконавці?! Катюга в Бухенвальді – сліпе знаряддя?!

Один Адольф винен?!!

Ні, пиво вайсбір таки наркота.
 

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Глибокий німецький антиамериканізм, інфантилізм і Стокгольмський синдром істотно вплинули на чинного федерального канцлера.
22 січня, 07:01
Економіка
Війна на полі бою в Україні все ще у самому розпалі, але принаймні на економічному фронті перемога Заходу над РФ уже не за горами.
20 січня, 20:23
Світ
Саулі Нійністьо з тривогою озирається на Схід, звідки на Україну насунулася грізна воєнна потуга Росії з метою знищення та підкорення.
15 січня, 18:42
Опінії
Чи буде Мамай на пательні?
14 січня, 11:18
Опінії
Історія з призначенням посла України в Болгарії добре не закінчиться
29.12.2022, 10:35
Опінії
Не сняться українські діти, котрі щодень відлітають у засвіти від рашистського заліза?
29.12.2022, 09:15