Кандидати на посаду міського очільника Полтави. Хто вони?

ПОЛТАВА
21.09.2015, 07:55
Кандидати на посаду міського очільника Полтави. Хто вони?

Від сьогоднішнього дня, із 21 вересня, кандидати на посаду міського очільника Полтави можуть подавати документи для участі в місцевих виборах.

За підрахунками «Останнього Бастіону», у Полтаві охочих позмагатися за крісло міського очільника буде 15 кандидатів. 4 із них уже почали купувати собі бажану посаду через підкуп виборців. 2 кандидати працюють за схемою «сітки». Ця схема підкупу також була використана провладним кандидатом на 205 виборчому окрузі в Чернігові. Процес, результати та наслідки «сітки» в Чернігові ми всі добре бачили.

Також у Полтаві 1 кандидат на посаду міського голови підкуповує виборців цукром, ще 1 – фарбою і грошима.

Ми звертаємо увагу правоохоронців й закликаємо не дати кандидатам чинити протиправні дії, спрямовані на купівлю голосів.

Також «Останній Бастіон», посилаючись на незалежних експертів-соціологів, які проводили опитування полтавців, зазначає, що рейтинги, якими кандидати себе наділяють, далекі від справжніх. Не варто вестися на передвиборчий піар.

Порада всім виборцям: тверезо думати й аналізувати, дивитися на речі та події об’єктивно, а не через призму цукру, грошей чи реклами. 


Читайте також:
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
вчора, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
вчора, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
вчора, 09:27
Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».
06 липня, 17:45
Полтавська міська влада назверх демонструє плідну роботу, коли фактично мавпує дії центрального уряду.
06 липня, 14:17