Каплін став третім полтавцем, якого «розпіарили» сепаратисти

ПОЛТАВА
20.11.2014, 08:19
Каплін став третім полтавцем, якого «розпіарили» сепаратисти

Абсолютно дурнуватий вчинок нардепа Сергія Капліна, який минулого вівторка бігав по міськраді з сокирою і трощив двері до кабінету Олександра Мамая і його першого заступника, став топ-новиною більшості ЗМІ. Причому не лише в Україні. Навіть сайт сепаратистів «Русская весна», що зазвичай вишукує всяку гидотну про Україну, страшенно зрадів такому подарунку долі і теж, звісно, уже другий день «смакує» каплінську тему в матеріалі під заголовком «Демократия должна бать с топором – депутат от БПП выломал двери в кабинет мэра Полтавы». От, мовляв, як ці дурні хохли розуміють демократію! А ще в Європу хочуть!

Отак чоловік, який любить інших звинувачувати у «сепаратизмі» і сам їм прислужився. Недарма казали древні: якщо тебе хвалять вороги – значить, їм вигідно те, що ти робиш.

До речі, серед полтавців Каплін став уже третьою «зіркою» сайту сепаратистів. Попередніми двома були тодішній губернатор Віктор Бугайчук та ще один нардеп Юрій Бублик, які своїми дурними вчинками і заявами теж добряче потішили проросійську публіку.

Віктор ГАВРИШ.

П.С. До речі, Олександр Мамай уже звернувся з відповідними заявами до Президента України Петра Порошенка та Генерального прокурора України Віталія Яреми, аби ті «поставили на місце» нардепа Капліна. А міліція таки внесла даний факт до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Розпочате досудове слідство, повідомили в УМВС України у Полтавській області.


Читайте також:
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05