Каплін став третім полтавцем, якого «розпіарили» сепаратисти

ПОЛТАВА
20.11.2014, 08:19
Каплін став третім полтавцем, якого «розпіарили» сепаратисти

Абсолютно дурнуватий вчинок нардепа Сергія Капліна, який минулого вівторка бігав по міськраді з сокирою і трощив двері до кабінету Олександра Мамая і його першого заступника, став топ-новиною більшості ЗМІ. Причому не лише в Україні. Навіть сайт сепаратистів «Русская весна», що зазвичай вишукує всяку гидотну про Україну, страшенно зрадів такому подарунку долі і теж, звісно, уже другий день «смакує» каплінську тему в матеріалі під заголовком «Демократия должна бать с топором – депутат от БПП выломал двери в кабинет мэра Полтавы». От, мовляв, як ці дурні хохли розуміють демократію! А ще в Європу хочуть!

Отак чоловік, який любить інших звинувачувати у «сепаратизмі» і сам їм прислужився. Недарма казали древні: якщо тебе хвалять вороги – значить, їм вигідно те, що ти робиш.

До речі, серед полтавців Каплін став уже третьою «зіркою» сайту сепаратистів. Попередніми двома були тодішній губернатор Віктор Бугайчук та ще один нардеп Юрій Бублик, які своїми дурними вчинками і заявами теж добряче потішили проросійську публіку.

Віктор ГАВРИШ.

П.С. До речі, Олександр Мамай уже звернувся з відповідними заявами до Президента України Петра Порошенка та Генерального прокурора України Віталія Яреми, аби ті «поставили на місце» нардепа Капліна. А міліція таки внесла даний факт до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Розпочате досудове слідство, повідомили в УМВС України у Полтавській області.


Читайте також:
Чергову несанкціоновану врізку було виявлено у Машівському районі.
вчора, 13:00
4 тролейбуси з автономним ходом, виготовлені на мінському підприємстві "Белкоммунмаш", наступного тижня приїдуть у Кременчук.
вчора, 10:08
Мешканці Миргорода не зважають на попередження й заборони, а відтак самочинно спалюють бур'яни та сміття.
18 вересня, 09:41
Ні? - Тоді Зе-команда з цим допоможе
17 вересня, 11:50
На території Пирятинської громади почали споруджувати майданчик для скейтбордингу.
17 вересня, 09:13
29 років в Україні депутати займаються дерибаном. Їх треба усувати від влади, а замість них ставити українських патріотів.
16 вересня, 19:35