Капліна спіймали на порушенні обіцянки про масові «тарифні» мітинги

ПОЛТАВА
10.02.2017, 08:57
Капліна спіймали на порушенні обіцянки про масові «тарифні» мітинги

Сергій Каплін раніше пообіцяв, що по всій Україні будуть діяти страйки проти тарифів та корупції – повідомляє портал «Слово і діло».

Так, у червні 2015 нардеп Каплін обіцяв, що через лічені тижні в Україні відкриються страйкові комітети. Пізніше він повідомив, що незабаром буде скликано новий антикорупційний Майдан. Однак він так і не відбувся.

На сьогодні в Україні так і не створили систему стабільних Страйкових комітетів проти тарифів та корупції, незважаючи на те, що знизити тарифи так і не вдалося.

Не дивлячись на це, профспілками все ж було організовано кілька масових мітингів проти підвищення тарифів. Однак, результату вони не принесли – ані Верховна Рада, ані місцеві так і не встановили мораторій на підвищення тарифів.

Відділ моніторингу

Читайте також:
Новосанжарська молодь невдовзі зможе проводити дозвілля з користю для свого здоров'я на новому спортивному майданчику.
вчора, 14:03
Чиновники Решетилівки придбали 150 комплектів одномісних парт і стільців, які розділили порівну між 5 освітніми закладами міста.
вчора, 12:47
Відвідувачі музею Панаса Мирного стали дієвими учасниками давньоукраїнського язичницького свята найвищого розквіту природи.
вчора, 08:39
Проєкт нещодавно був анонсований депутатами Полтавської міської ради.
07 липня, 15:50
Неконтрольований зелений туризм прирікає найвищу точку Полтавської області на зникнення.
07 липня, 12:44
Рух перевантаженого транспорту, відсутність водовідведення і зношеність асфальтового покриття — причини руйнації доріг Карлівського району.
07 липня, 09:27