Карлівка утворює об’єднану громаду з шістьма селами

ПОЛТАВА
26.07.2017, 10:41
Карлівка утворює об’єднану громаду з шістьма селами

Місто Карлівка завершує процес створення об′єднаної територіальної громади з Лип′янською сільрадою, до складу якої входять села Лип’янка, Солона Балка, Іванівка, Бабайкове, Розумівка і Ясне.

Останні громадські слухання з приводу об′єднання Лип′янської сільської та Карлівської міської рад в одну об’єднану територіальну громаду (ОТГ – ред.) відбулися 09 липня 2017 року. Участь взяли 114 осіб. Порядок денний містив одне питання: «Схвалення проекту рішення про добровільне об′єднання територіальних громад» підготовлений спільною робочою групою. «За» проголосували одноголосно.

Повідомлялося, що раніше жителі Лип′янської сільської ради не знали про об’єднання в єдину громаду з Карлівкою. Про це були проінформовані лише депутати сільської ради і сільський голова Олександр Лисиця, син якого працює в апараті Карлівської міської ради.

20 липня 2017 року на засіданні 21 позачергової сесії міської ради одним з питань порядку денного було «Про затвердження протоколу громадських слухань від 09 липня 2017 року». Більшість депутатів затвердили протокол. Таким чином апарат міської ради повинен підготувати та передати відповідні документи і подати на розгляд в Полтавську облдержадміністрацію, а та в свою чергу винести дане питання на сесію обласної ради. Після схвалення останньою, готуються відповідні документи і передаються до Верховної ради, яка повинна ухвалити остаточне рішення про створення ОТГ і призначити дату виборів як голови ОТГ, так і депутатів.

Тому варто очікувати на нові вибори, до яких вже почали готуватися заздалегідь деякі місцеві діячі. Особливо відчутно піар посадових осіб. Імовірно, вибори можуть відбутися вже навесні наступного року. Можливими кандидатами вважають голову райради Петра Світлика та міського голову Олександра Наконечного. Не виключено, що будуть і інші кандидати.

Ілля Василенко 

Читайте також:
Карлівські дорожники звітують про виконання поточної реконструкції покриття на вулиці Івана Франка.
вчора, 12:14
У селі Мильці Полтавського району пожежна бригада загасила займання сміття на відкритій території.
06 серпня, 13:53
Учасників корупційної схеми триматимуть під вартою щонайменше 60 діб.
06 серпня, 09:48
Відповідні рекомендації опублікувало Міністерство освіти і науки в середу, 5 серпня
05 серпня, 20:25
Цієї суботи, 8 серпня, у мисливських угіддях Полтавського і Чутівського районів розпочнеться сезон полювання на пернатих.
05 серпня, 12:39
Решетилівська пожежно-рятувальна бригада ліквідувала горіння пожнивних залишків на відкритій території.
05 серпня, 11:13