КБ «ЛУЧ» адаптувало свої ракети для бронетранспортера М113

ЕКОНОМІКА
30.11.2021, 12:19
КБ «ЛУЧ» адаптувало свої ракети для бронетранспортера М113
Фото: google

За словами представника компанії, випробування бойовою стрільбою проводилися з платформи гусеничного бронетранспортера M113

Державне підприємство Конструкторське бюро «Луч» (ДККБ «Луч») адаптувало свої протитанкові керовані ракети для озброєння гусеничного бронетранспортера М113.

Українське підприємство «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» ​​успішно випробувало свою керовану ракету з гусеничного бронетранспортера М113 у рамках демонстрації зброї потенційному неназваному замовнику, пише Defence Blog.

Демонстраційні ракетні пуски проводилась на військовому полігоні в Південній Азії для одного з потенційних покупців українських ПТРК.

За словами представника державної компанії, випробування бойовою стрільбою проводилися з платформи гусеничного бронетранспортера M113 під кутом крену 15 градусів.

У КБ «Луч» не назвали точної дати та країни, але зазначили, що всі цілі були успішно уражені, а потенційний клієнт був у захваті від точності ракет українського виробництва.

Є припущення, що випробування відбувалися у Пакистані, де ДККБ «Луч» бере участь у тендері на постачання протитанкових комплексів армії цієї країни зі своїм комплексом «Скіф» (експортна версія ПТРК «Стугна-П»)

Читайте також:
Війна
Сили оборони України наразі мають у своєму розпорядженні близько 50 американських далекобійних ракет ATACMS
20 листопада, 16:51
Світ
Єменські хусити мають сучасне озброєння, включаючи ракети, які здатні демонструвати ефективні можливості
16 листопада, 16:16
Війна
Згідно з даними медіа, половина снарядів, які рф використовує у війні проти України, надходять з Північної Кореї.
05 жовтня, 18:15
Війна
Ми сам на сам з ошалілим від крові замордованих людей ворогом. Американський уряд не хоче допомагати Україні здобувати перемогу на полі бою.
17 вересня, 14:53
Світ
Дії терористів ЦАХАЛ викликають занепокоєння у союзників.
14 вересня, 10:24
Війна
Не варто розглядати розробку фронтових інженерів як своєрідну диво-зброю. Так зване «Wunderwaffe» має короткочасний ефект у бою.
13 вересня, 19:29