Керівництво НАН України підтримує створення Президентського університету

03.06.2021, 11:13
Керівництво НАН України підтримує створення Президентського університету
Фото: Facebook

Національна академія наук України обіцяє забезпечити Зе-виш кваліфікованими кадрами та необхідним обладнанням.

Про це заявив очільник установи Анатолій Загородній під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Освіта і наука".

За його словами, ініціатива Володимира Зеленського знайшла позитивні відгуки серед представників вітчизняного академічного середовища.

Водночас прізвища тих науковців, які погодилися поповнити професорсько-викладацький склад ще не створеного Президентського університету пан Загородній не назвав.

«Попри всі труднощі нашого сьогодення з цілого ряду наукових напрямів Україна посідає дуже гідне місце серед провідних країн світу, а у деяких – навіть є лідером. Україна володіє унікальними науковими здобутками. Від імені НАН України висловлюю готовність надати всіляку підтримку у формуванні тематики науково-дослідних робіт, забезпеченні науковим обладнанням та наповненості колективів кафедр майбутнього Університету висококваліфікованими науковими кадрами», — зазначив Анатолій Загородній.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Президентський університет — це ще одна "прекрасна ідея" Зеленського.

Читайте також:
Життя
Яскравий тому приклад — населення таких країн, як РФ, КНР, КНДР, ФРН і США. Там минуле нерозривно пов'язано із пропагандою сьогодення.
08:20
Історія
Ви напевно чули безліч теорій про піраміди. Що це — гробниця фараона, або збудована культова споруда представниками позаземної цивілізації.
вчора, 21:33
Історія
Три десятиліття відновленої незалежності не посприяли появі чіткого та узагальненого уявлення про те, що ж таке українська історія.
25 березня, 20:22
Світ
Астрономи закликали захистити кілька місць на Місяці для наукових досліджень.
25 березня, 16:35
Життя
Участь в експерименті взяли майже 100 тисяч людей віком від 18 до 30 років. Їм демонстрували порноролики для з'ясування сексуального потягу.
24 березня, 11:15
Історія
Московитська історіографія від часів своєї появи за Єкатєріни II масштабно переписувала минуле України. Дісталося і степовим кочовикам.
21 березня, 20:15