Керівник «Полтававодоканалу» Єгоров відхрещується корупційних дій свого двійника

ПОЛТАВА
06.02.2017, 10:57

Редакція «ОБ» публікувала матеріал, як в.о. директора обласного комунального підприємства «Полтававодоканал» Олександр Єгоров передав в оренду благодійній організації «Благодійний Фонд «Сльози милосердя України» майже 1000 м2 площі підприємства. Вартість оренди зазначеної земельної ділянки з пам’яткою архітектури та нежитловим приміщенням на ній обійшлася «Сльозам» у 4720 грн на міс., що є вкрай заниженою вартістю оренди як для такого комплексу.

Наше видання пов’язує Договір оренди між «Полтававодоканалом» і «Сльозами милосердя України» зі спробою вивести з комунальної власності земельну ділянку в історичному центрі міста. Схема вже випробувана на зданому в оренду асфальтному покритті по вул. Панянка, де збудовано АЗС.

У продовження журналістського розслідування, «ОБ» надіслав запит на «Полтававодоканал», в якому ми просили пояснити законність передачі земельної ділянки комунальної власності в оренду кишеньковому благодійному фонду зі статутним капіталом в 0.00 грн.

В.о. керівника Єгоров у відповіді на наш запит написав, що «Підприємство не вчиняло жодних правочинів стосовно земельної ділянки по вул. Спаській, 10 у м. Полтаві із Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Сльози милосердя України».

Олександр Єгоров

Підстав вірити відповіді Єгорова у видання немає з кількох причин. «ОБ» володіє документальною базою договорів про передачу в оренду нерухомого майна, укладених між «Полтававодоканалом» в особі Єгорова та «Сльозами Милосердя України» в особі керівниці Олени Чабали від 25 жовтня 2016 року. У реквізитах Договору є підпис Єгорова як орендодавця. Друге, «Сльози Милосердя України» в телефонній розмові підтвердили факт оренди у водоканалу асфальтового покриття та нежитлового приміщення.

Цілком вірогідно, Єгоров не свідомо збрехав, що не вчиняв правочинів із земельною ділянкою. «ОБ» в своїй діяльності вже стикався з випадками шизофренії – роздвоєння особистості – у посадовців, політиків, діячів. Так, Валерій Головко публічно заявляв, що утримує за державний кошт кілька рівнів охорони, бо в країні введений надзвичайний стан, а психічнохворий інвалід ІІ групи Сергій Чередніченко вмикав циркову музику в міській раді і зізнавався, де купив довідку за 600 $.

До речі, Головко за півтора роки так і не спростував свою заяву, що в Україні введено надзвичайний стан і не надав докази Указу Президента щодо цього. 

Можливо, Єгоров також не контролює мотивів своїх дій і Договір оренди зі «Слізьми» укладав не він, а його альтер-его. Але редакція змушена наполягати на примусовій перевірці психічного стану в.о. гендиректора «Полтававодоканалу», оскільки він керує стратегічним підприємством і може нести загрозу сотням тисяч громадян у разі продовження неконтрольованих дій.

Читайте також:
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
вчора, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
вчора, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
27 травня, 08:30