Керівника ГУ НП Полтавщини Олега Беха підозрюють у корупції – НАЗК

ПОЛТАВА
13.06.2017, 07:14
Керівника ГУ НП Полтавщини Олега Беха підозрюють у корупції – НАЗК

У своїй декларації керівник Головного управління Нацполіції у Полтавській області Олег Бех подав неправдиву інформацію.

Начальника ГУ НП у Полтавській області Олега Беха підозрюють у здійсненні корупційних дій. Про це повідомила громадська рада при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Відповідно до електронної декларації посадовця, він проживає у Полтаві. Проте задекларовані ним об’єкти нерухомості знаходяться у Києві і перебувають у власності дружини.

ЧИТАЙТЕ: Безробітна дружина начальника управління ГУНП в Полтавській області придбала квартиру в елітній новобудові в Києві

Під каблуком: начальник полтавської поліції Бех списав великі статки на дружину і її багатого батька

Крім того, Бех не вказав вартість набуття квартири площею 158,02 кв. м і гаража площею 18 кв. м у Києві та земельної ділянки площею 19 700 кв. м у Нижній Дубечні Київської області. На ці факти звертали увагу, зокрема bihus.info, ІВ «Полтавщина» та «Останній Бастіон». Також ми писали про кришування керівництвом ГУ НП і прокуратурою Полтавщини незаконного видобутку надр і крадіжок газового конденсату з магістаральних конденсатопроводів в особливо великих розмірах.

БІЛЬШЕ: Керівництво полтавської прокуратури і Нацполіції покриває розкрадання піску

Ці дії передбачені ст. 45 та 46 Закону України «Про запобігання корупції», ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України. Відповідальність, передбачена за ці правопорушення — штраф, позбавлення волі. 

Уважати публікацію офіційним зверненням до НАБУ, СБУ, ГПУ, САП про вчинення кримінального правопорушення, зокрема легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом, посадовою особою, що займає особливо відповідальне становище.


Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
вчора, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
вчора, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
вчора, 10:52