Кількість дорожньо-транспортних пригод в Полтавській області знизилася на 10%

ПОЛТАВА
04.10.2014, 12:50
Кількість дорожньо-транспортних пригод в Полтавській області знизилася на 10%

Кількість дорожньо-транспортних пригод в Полтавській області знизилася на 10%.

Про це на засіданні обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху повідомив заступник начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області підполковник міліції Володимир Голтвянський.

Він розповів, що у цьому році на території області зареєстровано 3 068 дорожньо-транспортних пригод, а це на 10,1% менше, ніж торік. Також на території Полтавщини зафіксовано 9 місць концентрації ДТП, з них 2 на автомобільних дорогах загального користування.

«Головною причиною аварій залишається людський фактор, – говорить він. 30% відсотків дорожньо-транспортних пригод сталися через перевищення швидкості, на другому місці – порушення водіями правил маневрування, на третьому – проїзд перехресть. Але чільне місце посідає аварійність зумовлена недоліками в утриманні доріг. Цього року в області по цій причині трапилося 14 ДТП».

Володимир Голтвянський запевнив, що ДАІ вживає всіх можливих заходів, спрямованих на покращення ситуації. Для цього впроваджуються в роботу сучасні технічні засоби фіксації правопорушень, щотижнево проводяться профілактичні рейди.


Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
20 лютого, 10:52