Кіоскери з Банкової не там шукають наркоманів

Опінії
17 січня, 20:46
Кіоскери з Банкової не там шукають наркоманів
Фото: Facebook

Голова держави Андрій Єрмак дав наказ своїм псам змусити замовкнути вільні медіа України. Дарма, що цим він риє яму всій Зе-команді «слуг».

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Речовини, прослушка та BIHUS... Отже, подивилась я оте саме відео, яке в численних телеграмах Офісу Президента подавалась, як страшна нарко-оргія операторів та водіїв проєкту BIHUS.info.

Очікувала, що там буде якесь потужне паті, танці на столах, розкидування доларів, катання на люстрі, обригані дивани, Горбунов у ролі тамади — як ознака страшного несмаку. У підсумку — фото розваг Кейт Мосс та Піта Доерті на початку нульових та розваги Уми Турман в «Кримінальному чтиві» видаються мощним екшеном.

Одразу зазначу, що я не вживаю жодних наркотичних речовин, але якщо хтось щось і вживає, то його вибір і його право. Якщо чесно перше враження — корпоратив був цнотливий і скучний; бачили мої очі й пожощє.

Мова йде про новорічний корпоратив, отже, це приватна закрита вечірка дорослих людей без присутності неповнолітніх. І логічно, що там люди можуть розважатися як хочуть, мають повне право.

На відео я не побачила нічого супер кримінального: сидять дівчата за столом із трьома пляшками, сміються; нахиляються до стола. Ну, і все на цьому.

Для чого це викинули в інформаційний простір?

Команда BIHUS.info в умовах військового стану змогла розказати надзвичайно цікаві історії про нинішню владу та її ставлеників.  Наприклад, про заступника керівника Нацполіції Тишлека, його жінку-расіянку та зв'язки з окупованим Кримом.

А ще, — про специфічних радників Єрмака з душком Партії Регіонів, про заховані кошти Колі Катлєти, про дружка Єрмака Колюбаєва, який займався серіалами, а тепер велика цабе БПЛА, про Слюсарева... І про Шурму та його мега успішного брата.

Факти, наведені в розслідуваннях команди BIHUS, численні радники-піарники ОПУ та «Слуг Народу» спростувати не можуть — тому шукають компромат. Цей «компромат» мав би показати медійників Дениса Бігуса алконавтами, наркоманами і повними відморозками, щоби завжди можна було сказати: «Розслідування? Та яке розслідування? Там же одні любителі зелених сендвічів!».

Мене більше турбує у цій історії кілька питань:

  1. На підставі якого закону та кримінального провадження велись записи водіїв та операторів проєкту BIHUS.info?
  2. Якщо це державні органи, то хотілось би дізнатися, чому у воєнний час значні кошти витрачаються на переслідування технічних працівників медіа?
  3. Наші податки на «наружку» за якимись водіями?
  4. Це у нас Банкова так дослухається до настійливих рекомендацій західних партнерів, що «свобода слова є важливим критерієм для вступу України до Євросоюзу» і наданню грошей на відбудову?
  5. Це ті потужні демократичні основи, про які говорив пан президент у Давосі?
  6. Які наступні викриття журналістів нас чекають, що хтось п'є горілку на корпоративі чи знайомиться в Tinder для одноразових побачень?

Якщо найбільший компромат на команду розслідувача це те, що їхній водій та оператор щось зжерли на приватному корпоративі в позаробочий час, виспались і поїхали додому на таксі — то у них дуже добрі сюжети та суспільний вплив. Думай-те!

Читайте також:
Політика
Шість слідчих та 11 прокурорів намагаються посадити добровольця, який затрофеїв російську зброю
вчора, 10:06
Світ
За всіх часів у всьому світі адепти лівих ідеологій займалися привласненням чужого майна. Цього вимагає всюдисуща їхня «соціальна рівність».
14 квітня, 10:27
Опінії
Злочинці звинувачують героя, супроти якого нема ні факту, ні складу злочину, вже з першого засідання заходить у процесуальні тупики.
13 квітня, 12:05
Політика
Зовсім скоро вітчизняні ґендерні комсомольці стануть ґендерними чекістами. Вони розстрілюватимуть українців вироками «веселкових» трійок.
15 березня, 12:30
Політика
Йому зменшили заставу до 21 мільйона гривень.
23 січня, 17:24
Полтава
Зеленський показово розправляється з опонентами режиму.
22 січня, 11:40