Китай може планувати вторгнення на Тайвань на початку червня, - Global Press

ВІЙНА
23 травня, 17:05
Китай може планувати вторгнення на Тайвань на початку червня, -  Global Press

Нарощування військового і ядерного арсеналу Китаю свідчить про його наміри напасти на Тайвань.

Народно-визвольна армія Китаю вторгнеться на острів Тайвань на початку червня поточного року.

Про це пише Global Press з посиланням на джерела в Міністерстві оборони Китаю.

За інформацією видання, на цей час китайські військові почали навчання навколо території Тайваню. Зокрема, вони проводяться в Тайванській протоці, на півночі, півдні та сході острова, а також у районах навколо контрольованих Тайванем островів Кінмень, Мацу, Вуцю та Доньїнь.

Речник Міністерства закордонних справ Китаю Ван Веньбінь заявив, що цими тренуваннями Піднебесна хоче передати керівництву Тайваню попередження: якщо їхні військові сили зіткнуться, Китай залишить Тайвань «стікати кров’ю з розбитою головою».

В мережі також опубліковане відео, на якому берегова охорона Тайваню вимагає від ВМС Китаю змінити курс.

«China 548, це патрульний корабель берегової охорони Республіки Китай, Yilan. Ваші дії серйозно підірвуть мир і стабільність у Тайванській протоці. Це збільшить ймовірність інцидентів і ризик безпеки. Будь ласка, змініть свій напрямок. Якщо ви вирішите увійти, ми вживемо заходів, щоб відштовхнути вас», – йдеться у попередженні берегової охорони.

Bloomberg із посиланням на слова високопоставленого адмірала США Джона Аквіліна пише, що Китай нарощує свій військовий і ядерний арсенал у масштабах, яких не було з часів Другої світової війни. Аквілін вважає, що всі ознаки свідчать про готовність Китаю до вторгнення на Тайвань. Він додав, що, попри економічні проблеми Пекіна, його офіційний оборонний бюджет останніми роками зріс на 16% до понад $223 млрд.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
Спілка Москва-Пекін прагне розпалити нову світову війну. Прикро визнати, але Україною та навіть Східною Європою конфлікт не обмежиться.
17 червня, 07:18
Війна
В оборонних планах чітко описано, як Альянс відповість на можливу атаку московії
08 червня, 07:58
Війна
Альянс розробляє сухопутні коридори, які зможуть перекинути війська США до лінії фронту в разі війни в Європі — The Telegraph
04 червня, 16:10
Війна
Підхід, який застосовували західні партнери, не спрацював
01 червня, 19:05
Війна
Польський прем'єр вважає, що Європа повинна витратити якомога більше коштів на закупівлю зброї та боєприпасів для України.
29 березня, 16:25
Війна
Адмірал НАТО Роберт Бауер розповів, звідки Альянс очікує удару московії
23 березня, 18:35