Китай не зміг вивести супутники на місячну орбіту

СВІТ
15 березня, 10:56
Китай не зміг вивести супутники на місячну орбіту

Це був перший запуск носія серії Чанчжен за довгий час. Останній невдалий старт відбувся у квітні 2020 року.

Аерокосмічна науково-технічна корпорація Китаю (CASC) повідомила, що після запуску ракети-носія «Чанчжен-2В» (Long March-2C) з двома супутниками сталася аномалія.

Минулої середи, 13 березня, із космодрому Січан у провінції Сичуань  стартувала  ракета «Чанчжен-2В» із двома супутниками DRO-A та DRO-B. Вони були створені для випробування нової технології місячної навігації.

У польоті у розгінного блоку «Юаньчжен-1S» виникло відхилення від норми, внаслідок чого супутники не змогли точно вийти на задану орбіту.

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що вчора SpaceX успішно запустила космічний корабель Starship.

Третя спроба компанії Ілона Маска SpaceX запустити космічний корабель Starship виявилась успішною – він зробив декілька маневрів та залишився цілим. Встиг навіть досягти Індійського океану, але потім команда втратила з ним зв’язок.

Читайте також:
Життя
Вчені зазначили, що вивчатимуть це явище протягом кількох років.
21 травня, 17:05
Світ
Компанія Boeing готова відправити астронавтів на Міжнародну космічну станцію для NASA після років затримок і проблем.
06 травня, 18:03
Світ
Туристичні польоти на орбіту триватимуть від трьох до шести днів, тоді як експедиція на МКС триватиме близько десяти днів.
02 травня, 11:51
Світ
Знахідкам дали ім'я на честь індуїстських божеств — «Шакті» та «Шива». Це висококонтрастні, надщільні та бідні на метал зоряні скупчення.
24 березня, 15:48
Життя
В атмосферу планети Європа щосекунди викидається до 12 кілограмів кисню. Цей показник нижче за попередні оцінки астрономів.
08 березня, 12:27
Світ
Ци викликало занепокоєння у кліматологів
05 березня, 16:25