Китай створить робочі місця за допомогою ШІ

ПОЛІТИКА
07 березня, 18:02
Китай створить робочі місця за допомогою ШІ

Кількість випускників більша, ніж населення Бельгії.

Китайська влада планує активніше використовувати штучний інтелект для створення нових робочих місць. Причиною стало різке зростання кількості випускників університетів, які виходять на ринок праці.

Уряд також готує масштабні програми стажування та професійного навчання, повідомляє Bloomberg.

Китай має намір використовувати технології штучного інтелекту для створення нових робочих місць, оскільки цього року на ринок праці в країні вийдуть рекордні 12,7 мільйона випускників університетів. Це більше, ніж населення деяких європейських країн, зокрема Бельгії.

Про такі плани заявила міністерка людських ресурсів і соціального забезпечення Китаю Ван Сяопін під час пресконференції на щорічній сесії Всекитайських зборів народних представників. За її словами, штучний інтелект планують застосовувати для модернізації традиційних професій та пошуку нових можливостей працевлаштування.

Вона також попередила, що зростальна глобальна невизначеність і непередбачувані фактори створюють нові ризики для стабільності зайнятості. У відповідь влада планує розгорнути масштабні програми стажувань і навчання для молодих фахівців.

Особливу увагу приділять розвитку професійних навичок у нових галузях економіки. Серед них — так звана “маловисотна економіка”, виробництво нових енергетичних транспортних засобів та технології штучного інтелекту.

На початку тижня уряд Китаю також оголосив про намір створити понад 12 мільйонів нових робочих місць у 2026 році. Крім того, влада планує утримувати середній рівень безробіття на рівні близько 5,5% у період з 2026 до 2030 року.

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Війна
«Це величезний ризик ескалації війни».
31 травня, 07:05
Світ
Claude від Anthropic вдався до шантажу, погрожуючи викрити позашлюбний зв’язок користувача, який нібито хотів його деактивувати.
11 травня, 06:09
Опінії
Цифровий Апокаліпсис: чи стане штучний інтелект кінцем цивілізації?
07 травня, 13:28
Політика
Розмови зі ШІ не мають захисту, як професійна таємниця лікаря, адвоката чи терапевта, тому поліція активно їх вивчає.
03 травня, 13:51
Політика
Зокрема, вона надаватиме Пентагону доступ до ШІ для «будь-яких законних урядових цілей».
29 квітня, 08:26
Політика
Штучний інтелект ускладнює працевлаштування молоді.
23 березня, 07:33