Китайці інвестують у біткоїн через проблеми на фондовому ринку

ЕКОНОМІКА
25 січня, 11:26
Китайці інвестують у біткоїн через проблеми на фондовому ринку

Фінансово освічені люди намагаються диверсифікувати активи, оскільки бачать погіршення ситуації в економіці та на фондовому ринку

Мешканці КНР побоюються посилення кризи на фондовому ринку країни. З цієї причини вони вкладаються в заборонені державною владою криптоактиви.

Про це повідомляє Reuters.

Журналісти розповіли історію одного з учасників фінансового сектору Шанхая Ділана Ріна. Чоловік заявив, що почав вкладати кошти в біткоїни, коли помітив тенденцію до зниження на фондовому ринку і в економіці Китаю.

За словами Ріна, всі операції з інвестування він робив таємно. Для купівлі криптовалюти чоловік купував банківські картки невеликих фінансових установ. Кожну транзакцію він обмежував сумою в 50 000 юанів (близько $7000), щоб уникнути перевірок.

Аналітики зазначають, що подібних історій у Китаї — мільйони. Фінансово освічені люди намагаються диверсифікувати активи, оскільки бачать погіршення ситуації в економіці та на фондовому ринку, зазначають у Reuters. Для цього вони використовують правові «лазівки», що залишилися в законі, на думку журналістів.

Хоча на материковому Китаї торгівля криптовалютами заборонена, а обіг капіталу суворо регулюється владою, у громадян все ще є деякі можливості для таємного придбання активів.

Цьому сприяє фінансова політика керівництва Гонконгу, яке просуває правове прийняття криптогалузі, зазначають аналітики.

Видання стверджує, що громадяни Китаю використовують свою квоту на купівлю іноземної валюти в розмірі $50 000 на рік для інвестування в цифрові активи. Причому офіційно ці гроші можна витрачати тільки на закордонні поїздки або освіту.

«У міру того як роздрібні інвестори спрямовуються до криптовалют, китайські брокери та фінансові установи не відстають від них. Не маючи можливостей для зростання у себе вдома, багато хто з них вивчає варіант ведення бізнесу, пов’язаного з цифровими активами, у Гонконзі», — заявив журналістам Bloomberg один із керівників біржі в Гонконзі.

Читайте також:
Життя
Він прибув на орбіту Місяця разом із апаратом «Чан'є-6».
09 травня, 16:48
Світ
Цього року на китайській станції заплановано дві місії вантажних космічних кораблів і дві пілотовані космічні місії.
26 квітня, 11:42
Світ
У всьому світі щорічно виробляється 100 млн т етанолу, переважно в США і Бразилії та, в основному, із зерна.
02 січня, 11:07
Мистецтво
Його рід відомий у Китаї ще від часів панування династії Хань. Але слави набув лише за 500 років до монґольського нашестя — за династії Тан.
13.12.2023, 08:15
Світ
Китай виступив з протестом проти будь-якого насильства проти цивільного населення, як у Ізраїлі, так і на території Палестини.
09.10.2023, 18:26
Світ
За даними місцевої влади, на півночі Китаю затримано двох людей, які пошкодили екскаватором частину Великої стіни.
05.09.2023, 21:10