Китайці пожертвували цілим містом, щоб врятувати Пекін

СВІТ
04.08.2023, 15:49
Китайці пожертвували цілим містом, щоб врятувати Пекін
Фото: google

Оскільки повінь у західному Пекіні стала смертоноснішою, було прийнято рішення відвести бурхливу воду.

Повінь у західному Пекіні стала смертоноснішою, руйнуючи мости, змиваючи десятки автомобілів одночасно та спричиняючи хаос у місті, тож було прийнято рішення відвести бурхливу воду. Ефект виявився майже миттєвий. У столиці скинувся тиск, але вода мала кудись подітися.

У вівторок вона вдарила по Чжоочжоу в сусідній провінції Хебей із силою, якої місцеві жителі не очікували. Незабаром місто було відрізане зовні, оскільки його будівлі перетворилися на острови. Невдовзі зникли електрика та питна вода.

Китайці пожертвували цілим містом, щоб врятувати Пекін_1

Човни були очевидним вибором для команд швидкої допомоги, щоб дістатися до людей. Але оскільки початкові зусилля з порятунку були зосереджені на Пекіні з його набагато більшим населенням, тамтешні чиновники заявили, що їм відчайдушно не вистачає плавзасобів для вирішення поставленого завдання.

Рятувальні команди пожежної бригади були там у великій кількості на плацдармі на суші, а човни стояли вздовж дороги, яка стала річкою. Надувні плавзасоби спускали на воду і за допомогою підвісних моторів гнали в затоплений центр міста.

У безпечну частину міста також заїжджали колони важких копачів, але вони не використовувалися для переміщення каміння та ґрунту. Вони були там, щоб рятувати людей, які, маючи лише кілька речей, чіплялися за потужні вантажівки.

Китайці пожертвували цілим містом, щоб врятувати Пекін_3

У провінції Хебей виникло певне обурення, що їм довелося взяти на себе основний тягар цієї потенційно смертоносної повені, щоб контролювати кризу в Пекіні. Використовуючи сполучені дамби, водосховища та водні шляхи, повінь було відсунуто від столиці до частин Хебея, де живе менше людей.

Жителі Чжуочжоу поскаржилися в соціальних мережах, що їх не попередили достатньо, щоб втекти, коли було прийнято рішення поставити їх під загрозу. Гнів лише зріс після того, як секретар партії Хебей Ні Юфен з гордістю заявив, що його провінція виступатиме як «рів» для захисту Пекіна.

Читайте також:
Життя
Люди допомагають один одному навіть тоді, коли це не в їхніх інтересах. Саме так Homo sapiens пережив небезпеку вимирання свого виду.
26.05.2023, 20:02
Політика
Мінімум 15 українців потребують негайного відселення внаслідок підтоплення Краматорської міської громади.
04.04.2023, 19:25
Світ
Фахові науковці з усього світу не один рік намагаються вивчити картину подій, яка передує землетрусам, але поки все на марно.
02.03.2023, 17:57
Світ
МЗС України оновило дані про постраждалих
07.02.2023, 10:55
Світ
Прихід хвиль цунамі був підтверджений уздовж узбережжя від Хоккайдо до Окінави
15.01.2022, 21:15
Світ
Лава зруйнувала понад 1000 будинків
10.10.2021, 20:25