Китайські загарбники навідалися в окупований росіянами Крим

ПОЛІТИКА
13 вересня, 20:03
Китайські загарбники навідалися в окупований росіянами Крим

Делегація із комуністичного Китаю нещодавно завітала до Херсонеського історико-археологічного музею-заповідника у Севастополі.

Відповідні фотодокази з місця події оприлюднила пресслужба Спілки археологів України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, заїжджі члени китайської Компартії приїхали до окупованого Криму з метою налагодження двостороннього співробітництва у галузі туризму.

«Делегація із КНР приїхала, щоби побачити пам'ятки півострова та обговорити з окупаційною владою перспективи розвитку туризму. Однією з головних подій візиту стало знайомство з Херсонесом Таврійським. Представники окупаційної адміністрації музею вливали у вуха іноземним гостям пропагандистські тези про історію міста двох тисячоліть і колиску російського православ'я», – пояснили ситуацію у Спілці археологів України.

Водночас наразі невідомо, чи вивезли китайські товариші до свого диктатора у Пекін якісь путінські "дарунки" з нашого Криму, адже окупанти давно промишляють грабунком і торгівлею чужих історико-культурних пам'яток.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, як Верховний суд Нідерландів постановив, що "скіфське золото" має бути повернуте Україні.

Китайські загарбники навідалися в окупований росіянами Крим_1
Читайте також:
Світ
Роками фінляндські чиновники дозволяли багатіям із країни-агресорки купувати нерухомість на своїй території. Нині від них одні проблеми.
24 вересня, 17:22
Політика
Глобальний порядок денний ігнорує російський геноцид української нації. "Сильним світу цього" важливіші власні кишені та інтереси.
14 вересня, 21:12
Політика
Ідейний лівак із Портуґалії товариш Антоніу Ґутерриш відпрацьовує російську і китайську зарплатню, бо ці режими йому світоглядно ближчі.
13 вересня, 19:15
Політика
Найприкріше, що фахівці у галузі постсовєцького простору досі розглядають Україну за бунтівну частину вигаданої "російської цивілізації".
07 вересня, 19:47
Політика
Найбільше і найчастіше агентів комуністичного китайського режиму цікавлять американські стратегічні та військові об'єкти.
05 вересня, 17:53
Політика
РФ-Московія все ще зберігає частковий вплив на тих громадян у сусідніх країнах, які тужать за спочилою совєцької та царською імперією.
01 вересня, 21:59