Китайські загарбники навідалися в окупований росіянами Крим

ПОЛІТИКА
13.09.2023, 20:03
Китайські загарбники навідалися в окупований росіянами Крим

Делегація із комуністичного Китаю нещодавно завітала до Херсонеського історико-археологічного музею-заповідника у Севастополі.

Відповідні фотодокази з місця події оприлюднила пресслужба Спілки археологів України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, заїжджі члени китайської Компартії приїхали до окупованого Криму з метою налагодження двостороннього співробітництва у галузі туризму.

«Делегація із КНР приїхала, щоби побачити пам'ятки півострова та обговорити з окупаційною владою перспективи розвитку туризму. Однією з головних подій візиту стало знайомство з Херсонесом Таврійським. Представники окупаційної адміністрації музею вливали у вуха іноземним гостям пропагандистські тези про історію міста двох тисячоліть і колиску російського православ'я», – пояснили ситуацію у Спілці археологів України.

Водночас наразі невідомо, чи вивезли китайські товариші до свого диктатора у Пекін якісь путінські "дарунки" з нашого Криму, адже окупанти давно промишляють грабунком і торгівлею чужих історико-культурних пам'яток.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, як Верховний суд Нідерландів постановив, що "скіфське золото" має бути повернуте Україні.

Китайські загарбники навідалися в окупований росіянами Крим_1
Читайте також:
Світ
Там бояться «спровокувати повномасштабний конфлікт».
вчора, 16:04
Політика
За десятиліття теплих стосунків Москви й Гельсинкі кремлівські олігархи скупили безліч ділянок. Нині влада Фінляндії хоче змінити ситуацію.
12 червня, 19:23
Опінії
Форуми росіян у Львові, Берліні, Парижі переорієнтують увагу з жертви на агресора. Для західної спільноти нашого ворога гуманізують.
27 травня, 07:12
Політика
Зростання впливу Кремля в Угорщині становить небезпеку не тільки для її сусідів, серед яких воююча Україна, але й для всієї Європи. Це факт.
24 травня, 19:23
Політика
Заступництво на позір ліберальної демократії з боку США і ЄС — просто красиве гасло. Ми опинилися у статусі Чехо-Словаччини 1938 року.
23 травня, 20:35
Політика
Ворог десантував у західних країнах чимало своїх агентів, диверсантів і шпигунів. На превеликий жаль, є серед них і громадяни України.
07 травня, 07:09